Nápady na skripty

  • Zakladateľ témy Deleted User - 185438
  • Vytvorené

Deleted User - 185438

Hosť
Do tejto témy môžete dávať návrhy na skripty, alebo preposlať odkaz na váš návrh do hry...

Drvivá väčšina nápadov sa do hry nedostane, no pri tom by sa to dalo zrealizovať pár riadkami kódu,
kľudne sem dajte odkazy aj na nejaké zaujímavé, staršie návrhy, čo sa do hry nedostali,
snáď si to tu všimne niekto, kto robí skripty, alebo ja.

Netýka sa to návrhov typu šatník, schopnosti, predmety, boj o pevnosť, tombstone, bonusy tried charakterov, atď.
Všetko čo by nejako ovplyvnilo herný systém by sa nedalo zmeniť bez admin prístupu na InnoGames server.

rovnaká téma na cz fóre https://forum.the-west.cz/index.php?threads/nápady-na-skripty.31159/

/wishlist
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3733

Hosť
Predaj vecí na trh, by mohol byť vysvietený rovnako, ako je to pri predaji cestujúcemu obchodníkovi, teda tie veci ktoré sa predať nedajú by nesvietili lebo veľa krát klikám na veci, ktoré sa predať nedajú.

inv.jpg
 

Deleted User - 185438

Hosť
Keď dokončím nejaké skripty, čo mám rozrobené, tak sa na to pozriem...
Dá sa to spraviť, asi urobím aj skript na inventár v jednom okne, tam by som to potom zakomponoval...
Zatiaľ len taký malý "hack", čo skryje na trhu veci nepredajné u obchodníka, nevýhoda je že to nefunguje na veci čo sa nedajú predať na trhu, ale len u obchodníka.
JavaScript:
javascript:MarketWindow.open = eval(MarketWindow.open.toSource().replace("Inventory.open(MarketWindow.window", 'Inventory.open({id:"new_item_shop"}')), MarketWindow.open(), void 0
Ťažko sa to hľadá v dlhom kóde hry, nerád modifikujem priamo herné funkcie, lebo keď to v ďalšom update prepíšu, tak to prestane fungovať úplne, preto si asi napíšem vlastné API rozhranie na inventár a celkovo napíšem HTML nového okna, čo bude (takmer) úplne nezávislé od updatov hry, neoplatí sa modifikovať to staré okno, jak to väčšina skriptov robí...
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 185438

Hosť
Zajtra sem dám ten skript...
Bude tam aj možnosť natrvalo nechať priehľadné nepredajné veci.

PRfzQC0.png
 

Deleted User - 185438

Hosť
Ešte to nemám hotové, lebo robím popri tom skript na skiny a tam bude okno zo všetkými dostupnými vecami v hre, preto to dám von naraz keď to budem mať všetko hotové...
Pri každom predmete sa zobrazí id a priemerný dmg zbrane...

NJTyU7T.png
 

Deleted User - 185438

Hosť
Doplnil som prvý post, dal som tam zoznam nápadov, aj z cz fóra, keď dokončím tie veci, čo mám teraz rozrobené a budem mať čas, tak budem robiť postupne veci z toho zoznamu, čo sa mi budú pozdávať. :)
 
Ahoj, chcem ta poprosit ci by bolo mozne urobit nieco take ze by mi ukazovalo ktore veci mi chybaju v invente zo suprav a danu vec by som si vedel skopirovat do mojho profilu aj z nahladom ako ked to davam napriklad do salona ze drzim Shift ? Myslim taky zoznam vsetkych suprav ... Slo by to ?
 

Deleted User - 185438

Hosť
Ahoj, chcem ta poprosit ci by bolo mozne urobit nieco take ze by mi ukazovalo ktore veci mi chybaju v invente zo suprav a danu vec by som si vedel skopirovat do mojho profilu aj z nahladom ako ked to davam napriklad do salona ze drzim Shift ? Myslim taky zoznam vsetkych suprav ... Slo by to ?
Išlo by to... Ešte sa vyjadrím k tomu, v poslednej dobe nemám na to ozaj moc času, cez víkendy maximálne...
 
Išlo by to... Ešte sa vyjadrím k tomu, v poslednej dobe nemám na to ozaj moc času, cez víkendy maximálne...

podobny script je na to aj The West - Item Set Manager je celkom fajn len ked kliknem na nejaky set hned sa okno zo setmi zavrie a musim stale po jednom klikat keby aspon zostane otvorene bolo by fajn
 
Hore