Nápady od Jozef-JoJo

Pár návrhov na zlepšenie hry :)

Trh:
-na trhu napríklad keď kupujete viac ako 999 kusov predmetov Vám neukáže celé číslo. Ako v prípade nižšie kde bolo kupovaných 610ks kosákov a 1021ks pohárov vody
[SPOIL] [/SPOIL]

Cirkus:
-nepoužitelné predmety z cirkusu, ktoré sú dobré len na plnenie inventárov. Mám namysli tie ktoré pridávajú PB na danú prácu. Myslím si že ich nikto nepoužíva pravidelne dokonca ani malý level

-v cirkuse staré súpravy z roku 2012
[SPOIL] [/SPOIL]

-neobmedzovať súpravové veci na poslednú úroveň ale tak ako je to pri tombole. zelený stupeň (klobúky a šatky), modrý stupeň (nohavice, topánky, oblečenia, opasoky), žltý stupeň (kone, sedlá, duelové zbrane, pušky)

Dobrodrúžstvo:
-možnosť za VP (odmena z dobrodrúžstva) kupovať aj iné predmety ako nápoj na vlastnosti a trezor. Čítal som na chate aj taký nápad že odpadlíkova súprava by sa mohla dať kupovať za VP.

-obmedzenie dropov z trezoru pri dobodrúžstvách. Hráte dobrodrúžstva pár dní keď vám konečne padne 1 trezor a z neho dostanete štvorlístky alebo preplatok daní. Čo naďalej odrádza ľudí od hrania dobrodrúžstiev

Úlohy:
-pridávanie viac úloh s odmenami ako sú (schopnosti,vlasnosti,predmety do súprav, atď.) Lebo ako som postrehol je síce pekné že dáte novú úlohu a ľudia sa potešia že zase si polepšia novým úspechom lebo to je jediné čo ich žene na dokonečenie úlohy. Tie body skúseností čo sa dostávajú z nových úloh sú smiešne a hodné levelu 20. Potešili by ste hráčov tým že by ste dali naraz viac úloh s rôznymi úrovňami dostupnosti tým pádom aj s rôznymi xp. Napr. úloha do 30 levelu s 500xp je ešte v pohode ale keď dáte človeku s úrovňou 140+ úlohu s 500xp sa len pousmeje a robí to kvôli úspechu iba a to mňa osobne a myslím že aj viac ľudí nebaví.

-do denných zadaní pridať boj o pevnosť. Duelanti tam majú až 2 kolónky a my bojachtivý nemáme ani jednu. Tak napríklad že "Zúšastniť sa boja o pevnosť 0/1" alebo "Vyhrať boj o pevnosť 0/1" niečo v tomto zmysle.

Boje o pevnosť:
-bonus súpravy Prieskumníkovej jazdckej je tiež smiešny +2odolnosť ?! Ako vážne ? Bob Dalton jazdec dáva 25 odolnosť keby to dávalo aspoň toľko odolnosti.
[SPOIL] [/SPOIL]

-navrátiť odmenu z bojov v podobe truhlíc. Lebo motivovať hráčov do bojov je náročné a keď sú neni boje neni aktivita = svet upadá až k zátvoreniu ako teraz sa to stalo na Arizone

-dostať z boja o pevnosť viac skúsenosti ako je teraz určené (4500). Napríklad by to mohlo závisieť od levela niečo podobné ako je denný prihlasovací bonus tam je to podľa % rozdelené tuna by to mohlo byť tiež nejako tak.

Všeobecné:
-vrátiť pôvodných avatarov do hry
[SPOIL] [/SPOIL]

-pridať možnosť zrušenie vylepšeného predmetu. Alebo ako by som to opísal. Proste "Zhoršovanie" daného predmetu. Mám na mysli že vylepšíte daný predmet napr. na stupeň 1 a po čase si to rozmyslíte alebo chcete predať danú vec a už ho nepotrebujete tak ho "zhoršíte" na stupeň 0 (pôvodný stupeň) a vrátia sa vám pôvodné 3 predmety na stupni 0. Samozrejme tiež za poplatky v podobe $ a nuggetov. A ako trest by to mohlo byť za väčšie poplatky. Niečo podobné funguje aj na Divokých kmeňoch keď staviate budovu a potomu ju môžete zbúrať.

-pridanie duelovej ochrany z prác. To znamená že keď dostanem KO z práce budem mať duelovú ochranu.

Tombola:
-odstránenie daných predmetov z tombôl, sú vyznašené červeným rámčekom + nápoj na prerozdelenie schopností a vlasností zo žltého stupňa
[SPOIL] [/SPOIL]


Jozef-JoJo :Lovec
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Hosť
viac menej plne súhlasím so všetkým, toto by so mohlo preposlať ďalej....nieže mohlo, ale musí!
 
Je to dobre napísané a súhlasím so všetkým ale väčšina alebo niektoré veci z toho čo si tu napísal už boli riešené či už na fóre alebo na hernej podpore a doteraz z toho nikdy nič nebolo a myslím že ani nebude aj keď to Linteo prepošle ďalej každopádne máš pravdu a trebalo by to zmeniť určite by to zvýšilo záujem o túto upadajúcu hru. :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Dobré návrhy. Niektoré veci z toho sa už riešia.
 

DeletedUser9513

Hosť
Ja by som ešte navrhol dať kalkulátor na najlepšie oblečenie aj do Výstavby v meste a pevnostiach :)
 
Misdo to si daj vypocet na stavanie kasina a mas to.
Inak tie nove recepty. niektore sa nedaju vyrobit pretoze je potreba veci z ineho remesla a tie niesu drazitelne. Ked uz nieco robim robim to poriadne a nie na 10x.
 
Ja by som ešte navrhol dať kalkulátor na najlepšie oblečenie aj do Výstavby v meste a pevnostiach :)

Pre mňa ako užívateľa scriptu tw-db Cloth Calc je zbytočné už aj to že je to pri prácach. Ale samozrejme nie každý ho používa. Nový hráči väčšinou ani o ňom nevedia ale zabehnutý a skúsenejší ho používajú pravidelne- Takže návrh dobrý a podporujem ho.

Vypadá asi takto:
[SPOIL] [/SPOIL]
Stiahnuť si ho môžeš zo stránky: http://tw-db.info/?strana=userscript
 
Naposledy upravené :

DeletedUser9513

Hosť
Hej aj ja ho používam, ale neviem prečo pri výstavbe mesta mi nikdy neukáže najlepšie oblečenie aj keď mám aktualizovaný invent.
Presne to oblečenie čo si sem dal používam pri výstavbe, ale v kalkulátori mi ukazuje ludwigove zbrane aj jazdu aj keď dáva menej bodov
 
Hore