Návrh na vylepšenie dobrodruha

Krásny večer prajem,
rozmýšľal som nad vylepšením dobrodruha, keďže asi každý ľutuje že si vybral práve túto postavu.... (nemal som skúsenosť s westom tak som si vybral jeho no :/ )
voľakedy bola dobrá, ale počty na bojoch sú čoraz menšie, a taktiež prichádzajú nové a nové sety ktoré dobrodruha takmer úplne odpisujú...
vymyslel som veľa možností, ako sa dá vylepšiť: ;)

1. Namiesto bonusu boja o pevnosť (25% šanca že od 2. zásahu v boji o pevnosť nebudeš viac zasiahnutý) by som dal bonus k uhýbaniu - napr. 20% (tak ako vojak taktiku)
uhýbanie by vylepšovalo ako boje, tak isto aj duely :)

2. Pridal by som novú vlastnosť do hry - odvaha, na ktorú by mal dobrodruh bonus keďže dobrodruhovia by mali byť asi odvážny no :D - (schopky tejto vlastnosti by boli napr. boj o pevnosť, duel, práca,...)
Odvaha by pridávala nejaké šance/percentá..... napríklad práca: menšie riziko/zvýšenie padanie produktov

3. Jednoducho by som zvýšil bonusy - šancu na získanie produktu a menšie riziko práce


+ by som odstránil spanie v hotely do úrovni 2 úplne zadarmo, keďže to je zbytočné celkom.. (namiesto toho by som pridal nejakú maličkosť :) )


vopred ďakujem :)
 
Dobrodruh postava ako taka neni zla :D len akosi dostane menej dlhopisov na boji aj ked drži sektor 10 kol,duelant postava bez premka je nepoužitelna na boji malokedy sa stane že nastriela viac ako 15k vojak ,pracovnik ma velku vyhodu oproti dobro aj duel neni to vobec dobre nastavene aj ten bonus po novom ,,,, tragedia .
Bonus v trave 200 a pracovnik na svojej veži kempi 40 kol 200 uhybov a duelant 30 mimo zo 45 kol :D
 
No dosť smutné že west tu je približne 10 rokov kopec nových súprav s množstvom schopností a bonusov ale aby sa pozmenili aj triedy postavy tak nie.
 
moj názor je že by to chcelo úplne celé prekopať , všetky tie postavy ja hrávam duelanta a proti vojakovi s premkom čo ma vela taktiky zo setu aj je prakticky ist samovražda aj duelantovi by mohli pridať nejaký bonus aspoň do vystupovania ... Celkovo tie sety to všetko ako tak pokazili a je čas prerobiť aj iné veci nie len vytvárať lepšie a lepšie sety
 
Trieda duelant a nemá žiadnu výhodu v duelovaní to že vidím duelové schopnosti z oblečenia to nie je žiadna výhoda stačí otvoriť twcalc a pozrieť súpravu popr.. aj rebríček ak sa nachádza v top 9 a vidím aj či tam má niečo rozdelené .

A 15 minút (s premkom 30) je to fajn ale pri dnešných sadách na rýchlosť sa to dá oželieť. Takže duelan nemá žiadnu priamu výhodu.

Keby som to mohol meniť hneď mením za vojaka ktorý tam má až dve a to s hp a o tej taktike sa nemusíme ani baviť takže asi tak.

Fakt by to chcelo prekopať všetky tie triedy už.
 
Trieda duelant a nemá žiadnu výhodu v duelovaní to že vidím duelové schopnosti z oblečenia to nie je žiadna výhoda stačí otvoriť twcalc a pozrieť súpravu popr.. aj rebríček ak sa nachádza v top 9 a vidím aj či tam má niečo rozdelené .

A 15 minút (s premkom 30) je to fajn ale pri dnešných sadách na rýchlosť sa to dá oželieť. Takže duelan nemá žiadnu priamu výhodu.

Keby som to mohol meniť hneď mením za vojaka ktorý tam má až dve a to s hp a o tej taktike sa nemusíme ani baviť takže asi tak.

Fakt by to chcelo prekopať všetky tie triedy už.
tiež ľutujem , že som si dal duelanta, vždy som si dával vojaka keď som hrával duely skrz HP a taktiku a ešte kedysi dávno som hrával pracovníka lebo som staval len :p ale ľutujem , že som si dal toho duelanta , okrem toho cestovania nemá vôbec nič extra a ten kritik v boji? :D som rád ak mi to s prémiom kritne 2x za boj inak je to o ničom a dobrodruha som nikdy nehral, nemal a ani nemá pre mňa nič atraktívne
 
No vojak 150lvl má "fakt veľa výhod"......Predpoklad úrovne pre používanie zbrane o 3 úrovne mi je naprd keďže môžem hocijakú zbraň už. Vodcovská schopnosť pri dnešných sadách mi je tiež na 2 veci a ak neduelujem tak mi je aj ten bonus taktiky naprd. Čo sa týka toho bonusu na HP ten je tiež nič moc pretože dnes už málo ľudí pri cortinovi dáva full hp.... Chcem tým len povedať, že všetky tie bonusy tried postáv sú totálne nanič a inno na to asi nemyslelo keď rok čo rok bezbreho vytváralo s cieľom väčšieho zisku nové a nové sady. Tieto veci sa už ale riešia niekoľko rokov a odpovede od Inna sú stále rovnaké že sa to buď neplánuje alebo to je v stave riešenia. Osobne teda nečakám že stým niečo aj urobia......
 

Deleted User - 4

Hosť
Odpoveď je stále tá istá, InnoGames má v pláne pozrieť sa na dobrodruha, resp. všetky postavy. Záleží len od vývojárov, kedy si na to nájdu čas.
 
Hore