Návrh na vylepšenie hry?

Zdravím.

Možno sa niečo podobné ako napadlo mňa už rozoberalo, niekto podobný nápad mal, neviem.. nesledujem fórum tak sa ospravedlňujem.

Nedávno som sa k hraniu vrátil po 2 ročnej pauze a uvedomil si že v hre sa toho veľa nezmenilo a že je to stále to isté. Preto som chvíľu rozmýšľal čo by ju vylepšilo. Pri stavaní pevnosti ma napadla jedna vec, ktorá by možno hru veľmi oživila. Je to ale väčší zásah do hry, ale predsa len možno by nadchla aj samotných vývojárov.

K veci:
Ide o to že každý hráč by mal možnosť stavať svoj príbytok / farmu alebo niečo v tom zmysle. Potreboval by tam rôzne druhy surovín a čas strávený pri práci.
Mohol by sa napríklad rozhodovať akú farmu postaví buď to bude zameranie na zvieratá alebo produkty ako tekvica,zemiaky,tabak atd..
- a keby to má hráč vystavané na určitom levely tak by tá farma produkovala napríklad "X ks" danej veci za nejaký čas. (napríklad 1 tabak za 8h, 1 steak za 8h)
- to by mohlo pomôcť samozrejme aj remeslu keďže by to pridávalo nejaké tie suroviny

Podla mňa by sa fakt niečo v tomto štýle dalo vymyslieť a nebolo by to na škodu. A poprosím kľudne ak máte nejaké návrhy k tomuto tak dopíšte.
 
Naposledy upravené :
Hore