Návrh - spojení světů

  • Zakladateľ témy DeletedUser7068
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7779

Hosť
No, ja by som nechcel spojenie týchto dvoch svetov. Teda nemám nič proti Buffale (lebo mám aj na tento svet dobré spomienky :)), proste nechcem tieto dva svety spájať, chcem aby tieto svety ostali svetmi, ale samostatnými... Aj keď to niekedy bude nutné ich spojiť.

No ale Korom má pravdu. neviem či ste si toho všimli, ale vždy keď príde nový svet vstúpi naň aj veľa nových hráčov, no samozrejme to vydží asi taký rok. No proste treba toto všetko premyslieť. A možno keby neprišli tie veľké zmeny v bojoch a v prácach (všetci asi viete aké zmeny mám na mysli), bolo by nás na Sk Weste viac. A aj na iných svetových serveroch by možno neboli také veľké straty hráčov.
 

DeletedUser

Hosť
Bill, prečo by mala Arizona prejsť na Buffalo a nie opačne?
 

DeletedUser9056

Hosť
Pred cca 4 dňami som sa zaregistroval na Arizonu aby som sa pozrel, ako to tam naozaj ide. Predsa je lepšie, keď sa presvedčíte sami, ako si máte robiť názor od iných. Na Buffe hrám takže, tu registrácia nebola potrebná. Takže mám možnosť pozerať sa na oba svety.

Mne osobne by bolo úplne jedno, či by bol import alebo presun postáv na jeden s týchto dvoch svetov. Ale Arizona ma za sebou predsa len o niečo väčšiu dobu hranosti, preto má aj väčšie úspechy. Ako bolo spomínané, na tomto svete je jedno s TOP10 miest (Honor Guard) (bola by veľká škoda, keby toto mesto zmizlo s mapky) a tiež aj hráč v TOP10 (provokater123) s celého The-Westu... t.j. lepší by bol presun postáv Buffalo --> Arizona.

Každopádne sa však uvidí, ako bude vyzerať štatistika hráčov na týchto dvoch svetoch po cca 45 dňoch od skončenia tej "tomboly" (všetci vieme prečo). Myslím, že aj INNO čaká len na to, ako bude vyzerať tento počet hráčov a podľa toho sa uvidí, čo a ako... :)
:howgh:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore