Návrhy na vylepšenie hry

cawte ja som rozmyslal nad tym ,keby sa dalo v bojoch o pevnost vidiet zadany pohyb kazdeho hraca (myslim off pohyb,pred bojom).samozrejme by to videl len general ,popr. kapitan. aspon by si vedel kazdy ustriehnut strategiu,a dostavali by rekrut aj iny hraci off,a nie ty isty stale
 

DeletedUser

Hosť
Mesto má pri názve link na zadanie cesty (Ísť do mesta)
nešlo by to pridať aj k prácam (bez toho aby som musel zadať vykonávanie práce samotnej) a rovnako aj zadávateľom úloh?

H9FKMiI.png
 

DeletedUser

Hosť
Linteo nevies prosim ta dat navrh na novu dennu aktivitu: zúčastni sa 1 boja o pevnosť. Mozno aspon toto by nakoplo boje ktore na slovenských svetoch upadajú :(
 

DeletedUser7914

Hosť
Upozornenia: Ak by ste dostali nejake upozornenia,nejako by vas to ohlasilo napr Cinknutie.

a nie take ako je oznamenie : Nasetril si si dost velku sumicku.... len take ze Boli ste vyzvany na duel,predali ste svoj predmet na trhu...

lebo ja si niekedy ani nove upozornenia/oznamenia nevsimnem.
 

DeletedUser9887

Hosť
ja by som do hry pridal duelovú zbraň menom ražeň a zaradoval by sa medzi grilovaciu súpravu
 

DeletedUser9887

Hosť
takže,ražeň by mal poškodenie 6-15 zaradoval by sa medzi grilovaciu súpravu bola by to ručná zbraň,dávala by do schopností a vlastností: +1 Sila +1 presnosť.získal by sa z úlohy.dal by sa nosiť od úrovne 10.nebol by dražiteľný.Nákupná cena 100 predajná cena 50.bonus grilovacej súpravy s tromi predmetmi,75 pracovných bodov +2 Sila +2 Charizma +2 Pohyblivosť +2 Zručnosť +5% šťastie.ak chcete napíšem aj tú úlohu mám ju vymyslenú :) komu sa to páči prosím povedzte.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore