Návrhy na vylepšenie hry

DeletedUser9207

Hosť
The-West som uz dlhsie nehral (snad aj rok) cize preslo vela zmenami,a myslim si ze v inventari chyba (taka drobnost ale predsa) tlacitko, ktorym by sa dal zobrazit cely obsah inventaru naraz.

Napriklad mam vela veci v inventari ktore chcem predat obchodnikovi (ked setrim na nejaku vec) a urcite kazdy pozna take to pocitanie kolko mi chyba ked to a to predam...a takto musim preskakovat zo zbrani na topanky, potom na kobuky atd.

Keby bolo jedno co zobrazi vsetko bolo by fajn :)
 

DeletedUser

Hosť
práve od toho zobrazenia všetkého sa chceli dostať najďalej ako sa dalo, lebo to u nich vyťažovalo server alebo tak čosi. preto spravili tie "stránky" inventu a kategórie, čiže späť to isto nevrátia :)
 

DeletedUser9207

Hosť
Ale vsak to je blbost...od toho predsa je to zordelenie na stranku 1, stranku 2, stranku 3,...
 

DeletedUser9934

Hosť
mozno to tu uz niekto riesil a mozno nie , ale ja by som bral taku zmenu , ze od urovne 120 davat za denne prihlasenie namiesto expov dolare ... hrac pride na max uroven , a ak chce byt lepsi ako niekto iny bude musiet robit ulohy co davaju exp, alebo duelovat ...
 

DeletedUser

Hosť
pri bojoch o pevnost by bolo nejake percento ze dostanete prázdnu flasticku, ktorú by ste mohli niekedy kedy chcete neplnit energiou alebo zdravím... 10% alebo 20% na pouzitie neskôr
 

DeletedUser

Hosť
Mal by som pár nápadov na vylepšenie westu . Jedná sa o to , že keď chce nejaký hráč kúpiť nejakú vec tak píše cez všeobecné , ale keď sa tam začnú rozprávať nejakú hráči tak jeho oznámenie , že hladá takúto a ponúka tam takú vec zmizne .A aj zas je viacej tých všeobecných (ak dobre viem tak 4-5 ich je) a nie každý vidí to čo je chcem kúpiť či vymeniť . Tak ma napadlo čo nedať do hry nejakú tabuľku (vedla salóna , alebo pod to) , na čo keby hráč klikne tak vidí , že kto čo hľadá a kto by vymenil nejakú vec za inú , nemusel by stále do všeobecného písať denne 10x jak šašo , ale tam by to napísal ,že napr. ponúkam činga brnenie za NB nohavice , a keď by to niekto videl a mal záujem tak mu napíše ......
Môj druhý nápad je vylepšenie trhu . Už jako vieme je veľa okrádačov a každý sa bojí na trh dať nejakú vec za minimálku aby to potom zamenil za druhú , lebo sa bojí , že bude okradnutý , tak by som trh vynovil tak , že veci ktoré dám na predaj tak nie len za doláre to viem predať , ale normálne za veci vymeniť . Napr. dám na trh činga brnenie a dám tam obrázok NB nohavíc . A kto by mal tie nohavice ten by len klikol prijať a už by mu tie nohavice zmizli a dostal by činga brnenie ... a Nie len s jednou vecou by sa to dalo ale aj s dvoma troma ... podla mňa je to úžasný nápad , lebo by zmizli okrádači ... napíšte čo si o tom myslíte , ďakujem :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Mal by som pár nápadov na vylepšenie westu . Jedná sa o to , že keď chce nejaký hráč kúpiť nejakú vec tak píše cez všeobecné , ale keď sa tam začnú rozprávať nejakú hráči tak jeho oznámenie , že hladá takúto a ponúka tam takú vec zmizne .A aj zas je viacej tých všeobecných (ak dobre viem tak 4-5 ich je) a nie každý vidí to čo je chcem kúpiť či vymeniť . Tak ma napadlo čo nedať do hry nejakú tabuľku (vedla salóna , alebo pod to) , na čo keby hráč klikne tak vidí , že kto čo hľadá a kto by vymenil nejakú vec za inú , nemusel by stále do všeobecného písať denne 10x jak šašo , ale tam by to napísal ,že napr. ponúkam činga brnenie za NB nohavice , a keď by to niekto videl a mal záujem tak mu napíše ......
Môj druhý nápad je vylepšenie trhu . Už jako vieme je veľa okrádačov a každý sa bojí na trh dať nejakú vec za minimálku aby to potom zamenil za druhú , lebo sa bojí , že bude okradnutý , tak by som trh vynovil tak , že veci ktoré dám na predaj tak nie len za doláre to viem predať , ale normálne za veci vymeniť . Napr. dám na trh činga brnenie a dám tam obrázok NB nohavíc . A kto by mal tie nohavice ten by len klikol prijať a už by mu tie nohavice zmizli a dostal by činga brnenie ... a Nie len s jednou vecou by sa to dalo ale aj s dvoma troma ... podla mňa je to úžasný nápad , lebo by zmizli okrádači ... napíšte čo si o tom myslíte , ďakujem :)

1. nápad je podľa mňa super, veľmi by to uľahčilo prácu obchodníkom, ale aj tým, čo zháňajú nejakú konkrétnu vec. :)

2. nápad tu už viac krát bol, no neuspel. :(
 

DeletedUser

Hosť
Oblecenie na pracu

vo vsetkych pracach sa teraz da ukazat najlepsie oblecenie na pracu.
Este by to chcelo pridat toto iste aj v radnici pri vystavbe mestskych budov.
 

DeletedUser7779

Hosť
vo vsetkych pracach sa teraz da ukazat najlepsie oblecenie na pracu.
Este by to chcelo pridat toto iste aj v radnici pri vystavbe mestskych budov.

Síce dobrý nápad Hebi, ale podľa mňa by to nebolo potrebné, lebo stavbári vlastne vedie aké oblečenie na stavanie kostola potrebujú. Hlavne oblečenie zamerané na scohpnosti stavanie a opravovanie a vlastnosti sila a zručnosť. (Už som raz bol pracovník. :DD)
 

DeletedUser

Hosť
Síce dobrý nápad Hebi, ale podľa mňa by to nebolo potrebné, lebo stavbári vlastne vedie aké oblečenie na stavanie kostola potrebujú. Hlavne oblečenie zamerané na scohpnosti stavanie a opravovanie a vlastnosti sila a zručnosť. (Už som raz bol pracovník. :DD)

hihi, lenze nie vsetci sme pracovnici, ja viem ze aj clothcalk to ukaze, ale obcas ked si na inom laptope, tak sa mi nechce prehrnat vo vsetkych veciach co mam :) A tak isto by sa dalo povedat na ine prace, ze ved to netreba, lebo ja viem co si mam obliect na obchodnika napr. :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Podľa mňato fakt nie je potrebné, no kto by nevedel že stavnie a opravovanie sú na stavanie kostola alebo cirkusu. Je to jednoduché, toto by podľa mňa vedel každý.
 

DeletedUser

Hosť
no kto stavbár nie je tak absolútne netuší čo za schopnosti/oblečenie tam treba. v prvom rade by to mali zobraziť v cirkuse, a potom by tam mali dať to tlačítko na oblečenie, keď už sa tak s tým kalkulátorom tak natrápili tak nevidím dôvod prečo by ho nevopchali všade kde má miesto. ide o dve tlačítka nie nakódenie celej hry :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Jo stačí keď si pozrie nejakého stavbára, kukne scohpnosti a vie. :DD Srandujem, no ak by to nejakým hráčom pomohlo, tak pre mňa za mňa nech to tam dajú.
 

DeletedUser9207

Hosť
Ja mam jeden taký "estetický" návrh.

Keď vyhľadávam práce na mape, prácu mi vyhodí jedine ak je napísaná s diakritikou. Možno by bolo fajn, keby to našlo aj keby som napr. nemusel písať Hľadanie pokladu ale stačilo by iba Hladanie pokladu.

Trošku sa to urýchli a pomôže napr keď niekto hrá westa cez tablet.
 
Hore