Návrhy na vylepšenie hry

DeletedUser

Hosť
Mám taký nápad ...

mohli by sa konečne predmety z vianoc ako ovos, sušienka a tieto veci ktoré dávajú nejaké posilnenia, upraviť aby boli predajné na trhu, v čase vianoc to v jednom roku boli predajné, a v dalšom nie s odvolaním na to že by to znehodnotilo remeslá a obchod UP, ale dnes tu je kopa každodenne ľahko získateľných posilnení už v podstate z viacerých zdrojov, tak by sa hráči aspoň mohli týchto vianočných, nevyužitých vecí konečne zbaviť a privyrobiť si.

Zároveň by bolo fajn keby sa mohli predávať aj tie nové veci v cirkuse :)

dik
 

DeletedUser9207

Hosť
Nápad:

Zas ide o vylepšenie trhu. Podľa mňa by bolo fajn, keby bola možnosť nakliknutí trhu v tom ktorom meste zobraziť čisto iba veci, ktoré sú ponúkané práve v tom meste.

Respektíve nejaké rozdelenie na mestský trh a svetový trh :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja mam jeden taký "estetický" návrh.

Keď vyhľadávam práce na mape, prácu mi vyhodí jedine ak je napísaná s diakritikou. Možno by bolo fajn, keby to našlo aj keby som napr. nemusel písať Hľadanie pokladu ale stačilo by iba Hladanie pokladu.

Trošku sa to urýchli a pomôže napr keď niekto hrá westa cez tablet.



plne suhlasim :)
 

DeletedUser9352

Hosť
nápad /zlepšenie priehľadnosti/: čo tak vytvoriť samostatnú ikonku na lište pre telegramy a samostatnú pre oznámenia? nie každý totiž číta oznámenia a preto sa nedozvie keď mu niekto náhodou napíše.
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa to páčilo také aké to bolo ale nechcem dostať spam, takže by som spestril hru tím že by sa mohli zmeniť budovy v meste myslím to po grafickej stránke alebo keď vylepšíš budovu tak sa ti zmení, ako v pevnosti. :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Budova sa ti mení, keď začneš úplne od nuly Všetky budovy sa menia, okrem sálona, kostola, hrobára, budova telegramov (či jak :DD). A ostátným sa vzhľad mení.
 

DeletedUser7690

Hosť
Myslím si, že by bolo dobré, keby sa dali na trhu vymieňať veci, že by som dal na trh vec a ako cenu by som dal druhú vec, takže by to nikto nemohol kúpiť, pokial by tú vec, čo by som chcel, nemal.


A ešte by som chcel, aby sa do hry pridal zberateľský produkt, keď uz je skoro všetko, nech je to kompletné. Jednoducho by bolo treba nazbierať všetky produkty, čo existujú.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7690

Hosť
Hebibty a Immortadell, nemyslím si, že je to také potrebné, pretože keď chceš vyhľadať napríklad prácu: Hľadanie pokladu, tak stačí, keď napíšeš len slovo "pokladu" a ten vyhľadávaš ti vyhľadá všetky práce, v ktorých je toto slovo a tých už veľa nie je, takže to nájdeš hneď. Ja to tak robím stále a je to v pohode. Aj tak by sa mi nechcelo zakaždým prepínať klávesnicu a písať dĺžne a mäkčene.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Hebibty a Immortadell, nemyslím si, že je to také potrebné, pretože keď chceš vyhľadať napríklad prácu: Hľadanie pokladu, tak stačí, keď napíšeš len slovo "pokladu" a ten vyhľadávaš ti vyhľadá všetky práce, v ktorých je toto slovo a tých už veľa nie je, takže to nájdeš hneď. Ja to tak robím stále a je to v pohode. Aj tak by sa mi nechcelo zakaždým prepínať klávesnicu a písať dĺžne a mäkčene.



nj, ved ked to ide, tak to tak robim aj ja. Prace sa daju najst aj v tej liste, ale ako mam hladat napr: zelezne tyce ked neviem v akej praci padaju a obe slova maju diakritiku? Je to len detail, nie je to velmi potrebne, ale ulahcilo by to hladanie.
 

DeletedUser

Hosť
tusim ze uz to tu niekedy bolo ze hraci medzi sebou mohli hrat poker o fiktivne dolare, mne by sa pacilo keby sa dal hrat poker a dalo by sa hrat aj normalne o herne dolare

ved kto nevie hrat poker ten ho hrat nemusi a ked ho niekto vie hrat a aj tak pride o vela penazi tak to je jeho problem ze stratil hlavu

co vy na to? pls vyjadrite aj vy nazor
 

DeletedUser8190

Hosť
do Shopu by sa mohol pridat nápoj ktory by umožnil hračom po tom co upadnu do bezvedomia v duely .. zase hned duelovat..alebo by dobu čakania na duelovanie aspon skratil o den :)
 

DeletedUser9352

Hosť
čo tak vytvoriť nejakú "zmenáreň" ktorá by umožnovala hráčom meniť nugety na UPD ???
 

Deleted User - 4

Hosť
Len pre vaše info: Viaceré nápady (nielen z tejto témy) boli poslané na zváženie vývojárom.
 
Hore