Najlepšia zbraň pre prácu

Zdravím

Väčšina ľudí používa herný výpočet najlepších vecí pre prácu, ale je tu jeden problém. Vždy to vyberie len jednu najlepšiu zbraň, čiže buď strelnú alebo ručnú. Samozrejme, že keď niekto používa strelné zbrane a má na to schopnosti, tak si nezvolí ručnú, aby ho porážali v dueloch jedna radosť. Ešte pri súpravách sa to dá, zvolím si druhú zbraň zo súpravy, ale keď ju náhodou nemám, tak buď si nechám svoju pôvodnú zbraň a prídem o PB na práci, alebo si tam hodím tú navrhovanú a riskujem duelovanie.
Preto navrhujem, aby bola možnosť buď si vybrať či chcem len ručné alebo strelné zbrane vo výbere, prípadne by to zobrazilo oba typy s tým, že tá, ktorá pridá viacej PB bude prvá.
 

DeletedUser4341

Hosť
Nie je problém. Dáš si najlepšie veci na danú prácu, dáš si robiť prácu a následne sa môžeš prezliecť do čohokoľvek chceš a PB na danú prácu ti zostanú.
 
Vieš, ja napríklad nemám veľa času na west, väčšinou hrám len cez mobil a keď sa pripojím pár krát za deň, aby som si tam naklikal prácu, tak sa mi veru nechce sa ešte dva krát prezliekať, hlavne keď west na mobile funguje tak ako funguje.
 
Hore