Súťaž Najlepšie spomienky z hrania The West SK

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
West hrám nejaký ten rok a za ten čas mám v pamäti strašne veľa spomienok, či už pozitívnych alebo negatívnych. Keďže je toho veľa, tak by som vybral asi také moje "4 naj" a podelil sa o ne.

Keďže som študent a všetci vieme, že študenti si radi vypijú :DD , nedá mi nespomenúť asi 2 najvtipnejšie spomienky, ktoré som v tejto hre zažil. Neviem presne ktorý to bol rok, ale viem že to bolo na svete California v období, keď sa do hry pridali sety Schultza, Nattyho B. a podobne, takže celkom nejaký ten čas odvtedy ubehol. Jeden môj veľmi dobrý kamarát Kubo, pod hernou prezývkou rabit ( Ave rabit :DD , pozdravujem ak by si sa k tomuto náhodou dostal ) si povedal v jeden neskorý večer, že si ide trošku vyhodiť z kopýtka. Neskoro večer samozrejme už dosť podgurážený došiel na West a povedal si , že sa ide zahrať na druhého Vila Rozborila a ide obdarovávať ľudí a robiť im radosť. Na tom by nebolo nič zaujímave, ale predsa len jedna vec sa nájde. Keďže disponoval na tú dobu veľmi kvalitným inventárikom, ktorý obsahoval viacej howdahov a zlatých tomahawkov, tak si asi viete predstaviť, čo mladý Kubko spravil. Po rannom vytriezvení zistil, že všetky tieto itemy predal neznámym hráčom na trhu za predajku . Nastalo sklamanie a nervozita, ktoré sme spolu zdieľali cez skype. Po tomto počine už radšej na West opitý neprišiel :DD .

Ďalej nasleduje druhá vtipná spomienka s "milovaným" pepíkom h4vanom. Tentokrát to bol svet Fremont, boli prázdniny a vianočná tombola. Boli sme ešte relatívne mladé uchá a Čechúň bol celý bez seba z tomboly, tak sme si vymenili telefónne čísla, nastavili sme si budíky neskoro v noci a čakali sme na výmeny vecí v shope za upd, aby sme hneď vykúpili kvalitné veci. Samozrejme sa nám to nepodarilo skoro ani raz, keďže vždy niekto zaspal alebo sa nám proste nechcelo vstávať na budík. Dodnes však nezabudnem, ako mi o 03:30 volávali neznáme čísla s českou predvoľbou :DD .

Ďalšia spomienka sa píše tiež z časov Californie a jedná sa o boj, v ktorom mesto The Camp naplnilo malú pevnosť všetkými členmi (jednalo sa o útok, takže 50 ľudí z jedného mesta). Existuje aj video tohto boja, ktoré si môžete prehliadnuť tu :
:zmurk:.

Posledná vec nieje ani tak spomienka ako poďakovanie a úcta hráčom, ktorých som spoznal a hrávali sme spolu resp. spolu ešte hráme. Bez nich by pekné spomienky neboli. Nie každý si s každým sadne a rôzni ľudia majú rôzne názory. Aj cez veľa sporov a hádok sme sa však vždy nejako udobrili a to si vážim. Takže moje veľké ĎAKUJEM patrí takým hráčom, ako napríklad rabit, H4vana, Dano*, Strážca kôz(alias pleško), Hurka, rel, Gogo Boom, Funinho, KuroShitsuji, Rickhardes a mnoho ďalších, ale to by som písal do noci, takže sa nehnevajte ak som niekoho nespomenul.

Takže toto sú moje "4 naj".:D
 

DeletedUser8003

Hosť
V čase, keď som sa registroval na vtedajší svet 1, v roku 2009, som začal plniť úlohy. No zasekol som sa pri prvej alebo druhej. Bolo to niečo s 5 dolármi, presne znenie si nepamätám. Kedže mi to ani po x pokusoch nešlo splniť, vykašlal som sa na to a nehral som ďalej.
Túžba objavovať bola veľká. Niekedy v 2010 som to skúsil opäť a vyšlo to! :xmas9::xmas9:
Boli to nádherné časy Westu, nič nešlo len tak získať, všetko bolo poctivo odmakané. Malo sa pokračovať rovnakou filozofiou a určite by ste boli opäť "hra roka..." :hanbimsa:

Z tých novších spomienok to sú prvé mesiace v roku 2018, keď boli boje na Texase cca 40 na 40. Podarilo sa mi niektoré boje zburcovať 70-80 našich bojovníkov. Snáď sa tento legendárny svet dočká podobných čísel aj v budúcnosti.
 

DeletedUser11636

Hosť
pre mňa je naj spomienka môj prví duel :D chcel som ďalšie a ďalšie a tak je tomu doteraz :)
:D
 

DeletedUser6337

Hosť
Odehrala se na sk4. Byl jsem v 8. nebo 9. tridy a vypacil jsem z abedyho navod, jak ziskat belle star deringer. Bohuzel to bylo kolem 10:30, kdy probihala vyuka. Povedel jsem ucitelce, ze jdu na zachod a misto toho jsem sel do knihovny na pocitac pro svuj deringer. Deringer jsem ziskal i s poznamkou, ze jsem bez duvodu odesel z hodiny :D Ale stalo to za to. Diky deringeru se smazala cverovi vyhoda hernandova mece a zacal jsem vyhravat.
 
Ahojte, moja najsilnejsia spomienka je uz stara 10 rokov. Ale , podme k veci . Bol cas, ked este neexistoval trh, na boj o pevnost ste sa nedostavili , lebo vas cestou zduelovali a cesta na boj trvala strasne dlho. Dlho sme hladali , na roznych forach , z celeho sveta, ako sa dostat k svietiacim zbraniam.Az sa nam to podarilo a Poliaci rozluskli tento oriesok. Na polskom fore sme objavili , ze ked pridete na boj z vela dolarmi,ale musia ich mat vsetci ,tak cena predmetu za odmenu sa tak isto zvysi .Tak sme sa nachystali, dali vediet len par znamym a stretli sme sa v malej pevnosti.kazdy musel mat na ruke 5k a poslat screen, ze ich naozaj ma.A podarilo sa, tesili sme sa ako nik, aj ked islo len o obrazky.Z prveho boja pre bohatych padol kluc c.3 , Billov kolt Peacemaker (mne), Taschukov tomahavk a Youngerov rebolver . Toto bol moj najsilnejsi moment na Weste, svete 1. Cest a pamiatka legendam, ktori sa toho ucastnili a tak prispeli k posunu v hre.
 

Deleted User - 4

Hosť
Výhercovia súťaže:

samino336

Deave George
youngman
lolo81

DanteSVK

Gratulujeme!

Výhercov budeme kontaktovať cez ticket.

Ďakujeme vám všetkým za účasť a tešíme sa na vás pri ďalších súťažiach v budúcom roku 2020! :)

forumcontestspomienka2019.jpg
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore