Najoblubenejsie zahady

Najoblubenejsia/najoblubenejsie zahady


  • Celkový počet hlasujúcich
    61
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5114

Hosť
Pri tejto príležitosti musím spomenúť príhodu z detstva, kedy sme s bratrancom nadobudli presvedčenie, že naše morské prasa menom Dujko je mimozemšťan. Bratranec vyhlásil, že mimozemšťania odpočúvajú všetky telefóny a vysielačky na Zemi a preto sme sa vkradli do otcovho služobného auta a do vysielačky sme zahlásili správu nasledovného znenia: "Vieme, že Dujko je mimozemšťan! Ak ho chcete ešte vidieť živého, dojdite!" Nedošli, potvory. A my sme nemali to srdce Dujka zabiť. :D Takže sa stretnutie tretieho druhu nekonalo.
 

DeletedUser

Hosť
naj záhada je kam mizne jedna ponožka z páru ak ich dáte do práčky.

vždy ma zaujímalo či pri žmíchaní nevzniká nejaká časopriestorová diera lebo o try prania neskôr sa záhadne tá stratená ponožka nájde
 

DeletedUser

Hosť
naj záhada je kam mizne jedna ponožka z páru ak ich dáte do práčky.

vždy ma zaujímalo či pri žmíchaní nevzniká nejaká časopriestorová diera lebo o try prania neskôr sa záhadne tá stratená ponožka nájde

to je otázkou pozorných očí, tú záhadu mám vyriešenú... tá "ponožka" keď ju vešiaš tak nejako spadne a neskôr pri ďalšom praní alebo upratovaní sa nájde ;)
 
naj záhada je kam mizne jedna ponožka z páru ak ich dáte do práčky.

vždy ma zaujímalo či pri žmíchaní nevzniká nejaká časopriestorová diera lebo o try prania neskôr sa záhadne tá stratená ponožka nájde

Túto časopriestorovú dieru už dávno využívame na cestovanie :odJackNoface:

v ankete o planétke Gliese 581g som písal že je v skutočnosti za rohom, a tie ponožky
tam posrali inak panenskú prírodu, samozrejme funguje to aj naopak a zriadenec tie ponožky hádže späť, no nestíha to hneď :sibko:
 

DeletedUser

Hosť
Sny

Najvetsou zahadou su pre mna SNY .Tak napriklad ked som dnes poobede spal, videl som velkeho bieleho chrobaka, z ktoreho bola zachvilu mala biela sova a ked som sa jej lepsie prizrel, tak som zistil ze to je maly biely elektronicky pes aibo.Zahada je ze sa veci v snoch tak rychlo menia a este to do seba aj pasuje.Niektore sny sa mi snivaju aj viackrat do roka a vzdy ich prezijem inym spôsobom.Stava sa to aj vam ?? alebo co si o tom myslite ?
 

DeletedUser

Hosť
Najvetsou zahadou su pre mna SNY .Tak napriklad ked som dnes poobede spal, videl som velkeho bieleho chrobaka, z ktoreho bola zachvilu mala biela sova a ked som sa jej lepsie prizrel, tak som zistil ze to je maly biely elektronicky pes aibo.Zahada je ze sa veci v snoch tak rychlo menia a este to do seba aj pasuje.Niektore sny sa mi snivaju aj viackrat do roka a vzdy ich prezijem inym spôsobom.Stava sa to aj vam ?? alebo co si o tom myslite ?

Jj aj mne občas..

Sry za doublepost
 

DeletedUser4623

Hosť
zevraj mothmana ludia videli iba ako obrys svetlo ho zahalovalo a El chupacabra toho tiez uz videli a co sa tyka zahadne zmiznutie ludi tak na slovensku sa stratili viacery ludia
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore