Napoveda

Paci sa vam moj napad?


  • Celkový počet hlasujúcich
    29
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tento napad je na foro ... spociva v tomto : urcite ste si vsimli ze ked sa sem nekdo regne a ide neco vymislat tak je to uplna blbost..bud to iba znovu napise alebo je to hovadina..a preto by som chcel ze keby niekto isel pisat napad tak by sa mu tam objavil zoznam veci ktore boli navrhovane a pod take instrukcie...a mohlo by to byt pisane normalne ne nejaky natlaceny text na sebe.. ( vyzera to dost odpudivo a nekomu sa to nechce citat) a kdo cita pravidla fora ?? nikdo... neviem ci to kod dovoluje ale zazil som to na jednom fore... (nemenovanom) ..skratka ..idem pisat napad ... zrazu my vyskoci tabulka zo zoznamom... kuknem ci to uz nebolo..ak ne napisem.. a mohlo by tam byt varovanie ze ,, mal si sancu si to overit... ,, len stimi kodmy si nejsom isty :neisty::neisty:
 

DeletedUser

Hosť
urcite suhlasim... pekne vysvetlene, a dost to pomoze foru...
 

DeletedUser421

Hosť
neviem si to predstavit, to bude jednoduchsie, keby si to on vyhlada, sak kto by si pozeral ten zoznam? keby tam bolo 100 napadov? no ja urcite nie
 

DeletedUser

Hosť
Nesúhlas

Vieš si predstaviť,aký by ten zoznam musel byť veľký??? Uvažuj...:eezmurk::eezmurk::eezmurk::eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
ale vies kolko ludi pouziva hladat.... a si myslim ze 100 veci to je este malo... ked sa to dobre pouklada tak nemusi pouzivat ani kolecko ...
 

DeletedUser

Hosť
Ja stale nechapem, naco sem pridavate napady co chcete aby sa objavili v hre, ked nikdy nebude ziadny z nich pridany. Uz si to uvedomte. Napady co sa tykaju fora, su ina vec. Osobne, by som celu sekciu napadov zrusil. Ak chce niekto nieco rozumne pridat, tak sa zaregistrujte na DE fore a tam pridajte svoj napad.
 

DeletedUser

Hosť
Ja stale nechapem, naco sem pridavate napady co chcete aby sa objavili v hre, ked nikdy nebude ziadny z nich pridany. Uz si to uvedomte. Napady co sa tykaju fora, su ina vec. Osobne, by som celu sekciu napadov zrusil. Ak chce niekto nieco rozumne pridat, tak sa zaregistrujte na DE fore a tam pridajte svoj napad.

..ale ja to necem do hry.. ja to chcem tu.. inak ano tato sekcia je tu nanic... ale ked uz tu je tak si zaspamujem ne?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore