Navrh na aktivitu

Tak čo suhlasíťe stým?

  • áno (nevidím v tom problém)

    Hlasy: 9 23,7%
  • nie

    Hlasy: 29 76,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    38
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2881

Hosť
Milý hrači mam takýto nápad že ked si dáme rebríček viete? tak ako ma poziciu ze 255 tak vedla nej bude zelená gulka ze je onnline a ked nebude onnline tak bude červena gulka suhlasite?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
duely?
keď bude online, tak ti zdrhne do hotela...
nie nie som proti
 

DeletedUser

Hosť
Milý hrači mam takýto nápad že ked si dáme rebríček viete? tak ako ma poziciu ze 255 tak vedla nej bude zelená gulka ze je onnline a ked nebude onnline tak bude červena gulka suhlasite?


dajte hlas v ankete pls:ocikru:

jednoznacne nie velka blbost jedine v tedy suhlasim ked si das nekoho do priatelov a tak
 

DeletedUser

Hosť
1. nauč sa písať ako človek :ehmehm:
2. nie, duely by stratili význam ;)
 

DeletedUser2889

Hosť
Podla mňa je to len taka mala chyba v hre ale keď sa bude vývojarom chceť mozno to schvalia ale asi nie.Ale za mňa by mohli lebo je to uzitocne ako napriklad chces pozvanku do mesta kde je 5 zakladatelov 4 budu offline a 1 online takze mam rychlejsie pozvanku ked budem vedet ktorý je online a ktorý nie nemusím vypisovať ako blbec vsetkym 5.Nie??:Oo
 

DeletedUser

Hosť
Podla mňa je to len taka mala chyba v hre ale keď sa bude vývojarom chceť mozno to schvalia ale asi nie.Ale za mňa by mohli lebo je to uzitocne ako napriklad chces pozvanku do mesta kde je 5 zakladatelov 4 budu offline a 1 online takze mam rychlejsie pozvanku ked budem vedet ktorý je online a ktorý nie nemusím vypisovať ako blbec vsetkym 5.Nie??:Oo

Nie. Keď máš boj o pevnosť, tak vieš, ktorý nepriateľ je offline a tak ti to pomôže vyhrať, alebo keď je niekto offline, tak ho môžeš zduelovať s istotou, že nepôjde do hotela ani nezmení oblečenie a uhýbanie ;)
 

DeletedUser

Hosť
ak sa nemýlim jeden čas bolo niečo v tom zmysle na weste? niečo sa mi marí..

Nesúhlasím, aj vďaka dôvodom ktoré uviedol pato...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore