Navrhy a napady

Paci sa vam moj napad?


  • Celkový počet hlasujúcich
    22
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
napad na forum:

Spociva to vtom ze by sa obnovilo posielanie napadov ale..

tie napady by neschvalovali hraci ale modi a urciti ludia ktory by boli vybrany...
to znamena ze by mohli tie navrhy schvalovat a neschvalovat... a modi zase uzamikali... priklad:

vytvorim napad ktory uplna hovadina .. niekto z kompetentnych napise ne... to znamena ze by sa to skratka uzavrelo a NIKDO by tam uz nemohol pisat iba zakladatel a to na protest... zase naopak keby to bol fakt dobry napad tak by sa to mozno poslalo ... a este hraci mozu prispievat ale ked sa vyjadri ten clovek tak uz konec... ( boli by to aspon 2 dni ) a protestovat moze iba zakladatel a ten clovek ktory porusi zakaz prispievania po tom cloveku tak by ho modi potrestali.... a ten clovek ktory rozhoduje musi byt nekompromisny :D takze by povedal ano tak je ano ked ne tak ne.... a nemohli by ho ty ludia presviedcat....tak isto trest....
ankety by nemuseli byt potrebne ale kdo by chcel tak moze.....

je to trosku nakopu nahadzane ale dufam ze ste pochopili (sice ja sam este tomu nechapem :D:D)

dufam ze ste pochopili ....este neco pridam ...

Ps: ja vem ze to asi neprejde ale skusil som to:p:p


EDIT: do kym sa ten clovek nevyjadri tak hraci mozu vyjadrovat svoje nazory
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nepáči sa mi ako si to sformuloval ale nápad je to dobrý.. Aj my máme právo aby sa bralo aj slovenské fórum.. s tím súhlasím. ale trochu by som to pozmenil.... Dávam prerobiť ale myslím tím aj áno :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
:D tak to potom prerob keď budeš mať čas lebo ak vážne chceme aby toto fórum opäť získalo zmysel tak to musí byť pekne sformulované :D :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Je to celkom dobrý nápad, ale ešte to treba trocha spracovať.:ahaok::ehmehm::howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Kto by to mal akoze podla Teba schvalovat ? Ti ludia by to aj posilali dalej ? :)

Ked uz raz zamknem temu, tak do nej nenapise nikto okrem modov a supportu.

Btw. z principu nie.
 

DeletedUser

Hosť
Ale ja nechápem prečo toto fórum sa neberie vážne a musíme keď nás napadne niečo ozaj zmysluplné a dobre prepracované tak to musíme prekladať... nechápem vysvetlite mi to!
 

DeletedUser

Hosť
Berie sa vazne :) Ale my Slovensko sme mala krajina, vo svete takmer neznama. Preto maju prednost Nemci ( Inno je nemecka spolocnost ) a anglicania, kde hra najviac hracov.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale ja nechápem prečo toto fórum sa neberie vážne a musíme keď nás napadne niečo ozaj zmysluplné a dobre prepracované tak to musíme prekladať... nechápem vysvetlite mi to!

inak ... kdo by sa ucil po slovensky??? sak by to nikdy asi nevyuzil takze popadnite slovniky a prekladajte :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore