Nenačítanie automatizácie

  • Zakladateľ témy DeletedUser7428
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7428

Hosť
Zdravím, táto chyba je tu už dosť dlhú dobu, teda aspoň odkedy som sa vrátil k westu čo je tak 1 a pol roka :D

Ide o to, že keď si aktivujem automatizáciu inak ako cez obrázok zlatého nuggetu pri prácach keď ešte nemám automatizáciu (nemôžem priložiť screen pretože mám automatizáciu :D ) tak musím stránku obnoviť aby som mohol zadať viac prác.

Príklad s chybou:
Aktivujem si automatizáciu, zadám 9 prác, ale vezme len 4 a opýta sa ma to či nechcem aktivovať automatizáciu. Po obnovení stránky všetko funguje.

Príklad bez chyby:
Zadám 9 prác, no nemám automatizáciu čiže vezme len 4 a opýta sa ma to či nechcem automatizáciu. Kliknem na kúpiť a môžem zadať 9 prác ako pán..

Ale mohlo by to fungovať celkovo bez chýb, dosť ma to otravuje a včera som kvôli tomu aj nevyužíval automatizáciu lebo som zabudol že som si ju aktivoval :D :D :D

ďakujem
 

Deleted User - 4

Hosť
Môžem to preposlať ďalej, ale keď stačí na odstránenie tejto "chyby", stlačiť len F5, resp. obnoviť obrazovku, tak asi to nebude mať u vývojárov veľkú prioritu...
 

DeletedUser7428

Hosť
F5 stačí ale tak zase prečo mať zabugovanú hru :)

EDIT: každopádne ďakujem za preposlanie :D
 

Deleted User - 4

Hosť
A ja ďakujem za nahlásenie.
Samozrejme, chyby by sa mali opravovať, ja som len napísal svoj názor, akú prioritu to asi bude mať u vývojárov, keď sa to dá vyriešiť stlačením jednej klávesy. Možno sa budem mýliť a opravia to okamžite.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore