neschopnosť vývojárov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Zdravíčko, niečo som čítal na fore o tom že hrači stavaju pevnosť alebo čo a nedaju sa duelovať, akurat mi na svete J jeden hráč povedal že to robím tiež a dostanem ban, Takže sa chcem opýtať za to že dám duel a dám sa spať, lebo si chcem doplniť HP, čo je uplne normálne, robil som to na Iowe aj každom dalšom svete čo som hral, tak ako dostanem ban? ste tam hore kompetentní normálni že za toto rozdavate bany? za spánok po duely ked si chce hrač doplniť HP, alebo to mám chápať tak že budete hračov radšej forcovať do toho aby kupovali napoje na HPko, ved zarobiť treba... Poprosím o odpoveď a niečo rozumné... nie že zneužívanie bugu a bla bla bla.. ake zneuživanie bugu, dať sa spať po duely a doplniť HP? dobré ránko, prebereme sa chlapci...
 
Naposledy upravené :
Ťažko to robiš na J keď sa to dá len tam kde sú už všetky pevnosti vystavané. A aj tak skoro nikto nevie ako to spustiť. teda aspoň ja nie. Treba poriadne čítať.
 
no ževraj to robím, poslal mi aj screen s oznámením že stavám pevnosť, a to som dal iba duel a po nom som dal spánok
 
No robiť to môžeš koľko chceš na Juareze a nemôže ti nikto nič týka sa to len toho sveta kde sú už pevnosti komplet všetky vystavané
 
tak asi je to chyba tá že zadáš v pevnosti spánok a ostatným ktorí ťa chcu zduelovať to vyhodi to že staviaš a nie že spiš
 
Podobné sa stalo aj mne konkrétne včera keď som išiel po hráčovi čo mal na sebe vypísanú odmenu, dal som prvý duel samozrejme som mu dal veľa no nie na toľko ,že by som mu zobral cele HP a získal odmenu... Takže som sa rozhodol po hodine že ho zadám znova a dokončím ho no bohužiaľ vypísalo mi , že ho nemôžem duelovať lebo stavia pevnosť. V salóne jeho mesta ukazovalo , že duel je možný a dokonca ani nespal... večer som sa šiel pozrieť , že kde na Juareze pribudla pevnosť nová no samozrejme nikde žiadna a tak mi to bolo divné no ako vidím nie som jediný čo mal s týmto skúsenosť :napusti:
 
Lebo je logické po duely zadať spánok, ale nie, tu je to bug abuse, radšej banovať vašu chybu ako ju vyriešiť, gratulujem :)
 
Podobné sa stalo aj mne konkrétne včera keď som išiel po hráčovi čo mal na sebe vypísanú odmenu, dal som prvý duel samozrejme som mu dal veľa no nie na toľko ,že by som mu zobral cele HP a získal odmenu... Takže som sa rozhodol po hodine že ho zadám znova a dokončím ho no bohužiaľ vypísalo mi , že ho nemôžem duelovať lebo stavia pevnosť. V salóne jeho mesta ukazovalo , že duel je možný a dokonca ani nespal... večer som sa šiel pozrieť , že kde na Juareze pribudla pevnosť nová no samozrejme nikde žiadna a tak mi to bolo divné no ako vidím nie som jediný čo mal s týmto skúsenosť :napusti:

zaujímavé ,že tebe vypíše toto ...prečo asi ? lebo ste z jedného mesta a ho ideš brániť ;) ..pritom mne to žiadny problém nerobí viď screen https://prnt.sc/viwdor
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore