neschopnosť vývojárov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
zaujímavé ,že tebe vypíše toto ...prečo asi ? lebo ste z jedného mesta a ho ideš brániť ;) ..pritom mne to žiadny problém nerobí viď screen https://prnt.sc/viwdor
lebo pravdepodobne sa dal do hotela až potom čo si zadal duel, ak som správne pochopil, ten duel kvoli stavaniu pevnosti nejde zadať vôbec, tak tu nemudruj, mudrlant

alebo to píše až po tom ako sa dáš do hotela po duely, a pochybujem že on niekoho dueloval

a že sa tu ide hrať na morálneho boha niekto s programom na klikanie je celkom haluz
 
Naposledy upravené :
Áno je za to ban!
Ja som ho dostal, aj Pixie Pete, hoci neviem ako sa to dá spustiť. Pokiaľ to vývojári neopravia som mimo mesta, pretože netuším kedy sa to spustí po duelovaní. Samozrejme ti odpíšu, že si to spravil úmyselne. :cool:o
 
Nenapíšu ani ako sa to spúšťa ale robíš to úmyselne :D :D a akože ak sa to spúšťa po duely len tým že zadáš spánok, tak je to spúšťanie naozaj strááááášne zložité, ved kto by sa predsa dal spať po duely keď stratí HP, taký nezmysel preboha... :D :D :D

inak nemám problém po duely nezadávať spánok, ale hodte mi na učet z každeho HP potionu po 1000 kusov ;)

btw je mi absolutne jedno či je to bug alebo čo, ked po duely stratím hp, proste spánok zadám, či mi za to ban dáte alebo nie, je to normálna vec, k tomu má mať hráč 45 minut na odvetu, ak to nejde, nie je to moj probém, robil som to všade a budem aj na J :)
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore