Neustále porušovanie pravidiel

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Zmizol sa pise :D ano hras rekracne na x svetoch kde rano o 1 ponukas veci jj a mal si multaky :D tomu vravim hrat rekreacne :D dedo opat ti toto nevyslo :D inak podla bonusu co vidim aky si mal na pevnosti nie si full vodko asi calc klame??? :D a jasne je to tvoja vec ako hras, resp si donuteny tlakom odo mna a wondera :D .Inak a ja wonder mame full plavanie a koniky.... p.s: vyhrazat sa nahlasenim na supporte bezdovodne je hrube porusenie pravidiel...
ja mam jeden nick,, hram s ním všade.. ked mam nočnu a prihlasim sa west je to zakazane alebo čo? hadam mi ty nechceš diktovať ak ja chcem hrať tuto hru ? ja sa nevyhražam, ja som ťa nahlasil :D
 
dat si do profilu moju realnu fotku a ist pisat na support ze ta obtazujem to je velice logicke o_Oa jeden nick nemas mal si multaky a vracal peniaze suportu :D
mam jeden nick,, niesom ani zorro ani ivar the bonneles ani merci,, som len jeden ,, ty tu daš každemu svoje realne osobne udaje a čuduješ sa že si z teba robia srandu ?
 
t
jezisi on si mysli ze som ivar :D vysvetlite mu ze gero som hral Orroz lebo mna porazi :D ale tipujem ze aj on ta uspaval ? ked ho tu vytahujes? :Dz teba si robia srandu a nevedia osobne udaje :Da inak davat fotky na profil je porusenie pravidiel preto ti to dali dole cize nechapem o com tocis....
takže povedz nam na kolkych cudzich učtoch si už tu poctivo hral?
 
mal som raz multak,, ale poučil som sa a dal som to naporiadok ,zajac to nedokazal,, a preto musi hrať na cudzich učtoch, ja mam len jeden učet na vsetkych svetoch,, teraz nam ale povedz ty reko kolko ti zablokovali učtov že si sa nepoučil aopakovane hral proti pravidlam,, tak mi odpovedz ako som ja odpovedal tebe
 
neveriš? to nieje ale moj problem,,,a prosim ťa ako si ma dokazal prerobiť na stavbara ? to ma zaujima. zajac je další poctiví hrač ktorí nehra na cudzich učtoch ako ty :D a ked vidiš moj tlek tiež by ma zaujimalo že ake maš nadprirodzene schopnosti,, okrem tych že si so zajom kupujete schopky za nuggy :D ,,,duelly ma nezaujimaju nakolko som na juarez v najlepsom skončil kedže som nemal seberovneho protivnika :D a terazky som na boje a to že ty maš nejaky problem s tym ma nezaujima,,,,
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore