Neuveriteľná truhlica

Ste spokojny z obsahom tejto "Neuveritelnej truhlice" ?

  • Ano

    Hlasy: 4 17,4%
  • Nie

    Hlasy: 19 82,6%

  • Celkový počet hlasujúcich
    23
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Neuveriteľná truhlica
Myslim si a nielen ja ze tatao truhlica https://tw-calc.net/chest/50683000 ktora sa nachadza v tombole nieje adekvatna cene 800 nugetov alebo 48000 praclikov je to az neuveritelne ze tieto veci boli zahrnute do velmi vzacnych predmetov! Ked si uz hrac nasetri na tuto moznost mal by zato dostat adekvatnu vec a nie toto !
 
Naposledy upravené :

DeletedUser7428

Hosť
čistá pravda, keby mám za 800 nugettov hento dostať tak neviem ako by som sa cítil :D
 
Súhlasím s tebou, bolo spomínané že sa snažia nahradiť nechcené veci v tombole vecami ktoré sú užitočné alebo niečo v tom zmysle... Toto beriem ako nevydarený pokus o žart. Kedže človek dá za to 800 nugget a čaká aspoň duelovku ak nie truhlicu zo setom a ono mu to dá čo? whiskey na 20% energie? truhlice energie? lekárničku? totálna zbytočnosť...

Najlepšie keď niekomu čo dá 800 nugetov hodí reskil alebo tú truhlu čo spomínaš a inému čo dá za free alebo 1500 praclíkov tak mu hodí truhlicu zo zbraňami a jazdou... tak fakt netuším čo je výhodnejšie... či nugetiť a dostávať reskili a energiu alebo klikať free a 1500 a čakať na truhlicu zo setom alebo jazdami...

Áno je to o náhode... ale na dela som videl viac truhlíc zo setom a zbraňami ktoré boli vytočené za free a 1500 praclíkov ako za 800 nuggetov... a to šťastie je nejak zle rozhodené asi :D
 
ved prave oni maju lakat ludi aby tam dali take predmety za ktory je clovek ochotny dat 800 alebo 150 nugiet ... ved clovek sa aj boji ked mu maju padnut hentake veci ... aj vo vzacnych je lekarnicka a napoj mudrosti ale naco to nieje adekvatne tomu zaco to ten clovek dostane .... no a ta trhulica z koristou no no zavrem oci cert ju ber ale hentie veci by mali zmenit cim skor clovek sa tesi co dostane a nakoniec dostane stoho infarkt :D
 

DeletedUser6745

Hosť
Neviem čo sa Vám nepáči, veď "Neuveriteľná" sa volá preto, lebo neveríte vlastným očiam čo v nej je :DDDo Ale áno súhlasím s Vami, je to fakt neuveriteľné. Ale na druhej strane je to stále lepšie ako tá prémiovka čo tam bývala kedysi.
 
Naposledy upravené moderátorom:
vzdy sa najde nejaky co robi naschval .... Ale ide hlavne o to aby sa konecne uvedomili ze niektore veci proste do tomboly nepatria a hlavne do tych kategorii co stoja vela nugetov alebo praclikov a inych veci co sa v tombolach zbieraju ....
 

DeletedUser2444

Hosť
názor neplatiacich hráčov môže byť INNU ukradnutý, ale platiacich by počúvnuť mohlo :)

ak som dobre prerátal, INNO vie za aktuálnych 800nugg--13,50€(najvýhodnejšia ponuka) pridať okrem skutočne bezcenného obrázku dokonca aj bezcenný obrázok v hre, a to už je teda čo povedať :-D

podobne je to aj v kategórii 150nugg--2,5€, kde sa dá získať oceľou okovaná truhlica či 25% skúseností

samozrejme, tombola je istý druh "hazardu", ale ak je toto obchodná stratégia, nemôžeme s tým nič robiť
teda okrem toho.... ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore