Opravené Nie je možný duel - "Hráč práve stavia pevnosť"

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
V dueloch začali niektorí hráči, ktorí sa boja odvety, využívať chybu v hre, pri ktorej je možné docieliť že vás protivník nemôže duelovať (zobrazí sa mu hláška, že práve ten hráč stavia pevnosť, a to aj keď sú všetky pevnosti v tom danom svete dávno postavené).

Chybu vývojári riešia - samozrejme ju nezneužívajte, aby sme vás nemuseli zbytočne blokovať.
 

Deleted User - 4

Hosť
Je a niektorí hráči si teraz oddýchnu od Westu, tí, ktorí si nedajú povedať, aj keď napíšem, aby chybu nezneužívali...
 
Neviem prečo by hráči mali platiť za chyby vývojárov. Blokujete hráčov, ktorí ani nevedia, ako sa dá chyba využiť alebo spustiť. Neoveríte si to a bezdôvodne takto hráčov blokujete. Dúfam, že budú aj kompenzácie za tieto systémové chyby!
 
Tak je to bug abuse, a to je bannable v každej hre
Mne je jedno aký bug to je, ale nie je normálne keď prídeš, zadáš 1 duel a potom dáš spánok v hoteli za celý deň. Nato ťa bloknu a ani nevieš prečo. To môžem rovno zadať odchod z mesta a koniec duelom a zrejme tak dopadne aj West.
 
Neviem prečo by hráči mali platiť za chyby vývojárov. Blokujete hráčov, ktorí ani nevedia, ako sa dá chyba využiť alebo spustiť. Neoveríte si to a bezdôvodne takto hráčov blokujete. Dúfam, že budú aj kompenzácie za tieto systémové chyby!

Bol si na to upozornený
Chybu vývojári riešia - samozrejme ju nezneužívajte, aby sme vás nemuseli zbytočne blokovať.

že si to využíval a takto si sa skrýval je len tvoj problém Pán DUELANT. A ešte aj žiadaš nejakú kompenzáciu ? :D Sranda
 

Deleted User - 4

Hosť
Tí hráči neplatia za chybu vývojárov, ale za to, že chybu zneužili, využili exploit - porušili pravidlá hry. Keďže spôsob využitia nie je úplne jednoduchý a už vôbec nie náhodný, (inak by sa to tu objavilo už dávno predtým), je jasné, že to robili s plným vedomím a zámerne.
 
Ak zadám 1 duel a celý deň tu nie som, neviem ako by som to zneužil.
Je to absolútne neférové jednanie s hráčom, ktorý nič nespravil! A písať bludy: "s plným vedomím a zámerne" je fakt už cez!!!
Bez overenia a dôkazov sa tu niekto hrá na "pána sveta". Po odblokovaní odchádzam z mesta, aby nikto ma už nezadal, keď "staviam pevnosť".
Väčší blud som ešte v tejto hre nezažil. Kam to speje .... :(
 

Deleted User - 4

Hosť
Overené to samozrejme bolo, je preto zbytočné a aj celkom dosť trápne sa vyhovárať! Náš tím neteší, že musíme za to zablokovať hráčov, veď aj preto som to sem napísal, že chybu nezneužívajte, aby sme nemuseli dávať za to bany. Ale samozrejme nie. Niektorí experti si zase nedali povedať a ešte just naschvál to ešte viac začali vedome a zámerne zneužívať.
 
Čo plačeš Youngy? Upozornil som ťa pár týždňov do zadu ignoroval si to nechal som to tak. No naposledy som chcel odvetu a zas to iste nahlásil som ťa následovne som ťa zase upozornil a robil si sa ,že o ničom nevieš poslal som ti screen ,že to nejde a zas si písal len bludy . Dobre,že si mimo mesto aspoň bude pokoj .
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore