Noc a deň

Páči sa Ti tento návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    144
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2929

Hosť
Pár slov na úvod...
Myslím, že tento nápad tu už bol, ale neuchytil sa a nebol prepracovaný. Na tento nápad ma inšpirovali Divoké kmene (ďalšia hra od Innogames)

O čo vlasne ide
Chcel by som, aby aj v The-West bol rozlíšený deň a noc (ako v realite). Od nejakej 22:00 by v hre nastala noc. Vyzeralo by to tak, ako to aj teraz vyzerá, ale:

• Všetko by bolo trochu tmavšie
• Do miest by pribudli lampy alebo lampáše, ktoré by v mestách v noci svietili a bolo by to vidieť aj na minimape
• Čim viac by bolo mesto dostavané, tým viac by sa v ňom svietilo
• Práce by zostali trochu svetlejšie, aby sa v tej tme dali rozlíšiť
• V dueloch: čím vyššiu by mal útočník schopnosť SKRÝVANIE, tým väčšiu by mal šancu na zásah - keďže by sa zakrádal, využil by moment prekvapenia ktorý by fungoval iba v noci. 1 skrývanie by pridávalo 0,5 do presnoti / na zásah... Takže ak by mal útočník skrývanie 20, mal by o 10 väčšiu presnosť ako normálne
• V dueloch: čím vyššiu by mal obranca schopnosť NÁSTRAHA PASCÍ, tým väčšiu by mal šancu na zásah - očakával by, že noc nebude pokojná. Preto by nastražil pascu útočníkovi a mal by o útočník by mal o 0,5 menšiu presnosť... Takže ak by mal obranca nástrahu pascí 20, útočník by mal o 10 menšiu presnosť ako normálne
• V noci by si bol pomalší o 10 % (napr. by si sa potkýnal, zablúdil by si,...)
• V noci by ťa mohol napadnúť nejaký potulný Bandita, ktorý by bol NPC. Poškodenie by dával podľa tvojej momentálnej zbrane. Ak by si mal Predovku (15-31), dával by poškodenie 15-31. Bol by ovládaný Supportom ktorý by mu menil každý deň uhýbanie a mierenie aby sa veľmi nedalo predpovedať kam zaútočí. Bandita by mal u seba vždy 100 $ takže ak by si vyhral, mohol by si mu zobrať 33 $ + 50 skúseností. Bandita by sa každú noc zjavil v nejakom meste... Obrázok v duely by bol klasický Bandita

Noc by sa skončila napr. o 06:00 a potom by to normálne pokračovalo ako aj teraz. Viem, že je to iba drobnosť, ale len predsa by to bola ďalšia vec vďaka ktorej by sa The-West viac podobal na skutočný život

Čo mám v tejto ankete spraviť?
Zahlasuj, či sa Ti tento nápad páči alebo nie!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tento nápad tu už bol,viem že ja a petee sme robili ešte screeny ako by to mohlo vyzerať.No myslím že je to taká základnejšia vec o ktorej inno vie,ale keď to majú na dk tak to asi neplánuju dávať na west.Ale každopádne ja som stále za. :)
 

DeletedUser

Hosť
v tom prvom napade co tu bol, som bol proti, ale tento mi pride rozpracovanejsi a viac sa mi paci... takze tu davam ano... :)
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý nápad, aj dobre prepracovaný. Napr. na Divokých kmeňoch sa mi to páči, myslím tie lampáše v dedine cez noc :howgh:
 

DeletedUser521

Hosť
toto treba viac prepracovať, aké by boli výhody/nevýhody. takto je to moc holé. napr. v noci cestuješ pomalšie alebo pri duely máš slabšiu presnosť
 

DeletedUser2929

Hosť
Ja to tak chcem spraviť... Neskôr som chcel spraviť Nočný bonus pre útočníka... Ale najprv na to potrebujem noc. Takže navrhujem noc
 

DeletedUser

Hosť
Bolo by dobré nejaké bonusy pre dueli aj pre útočníkov aj pre obrancov :)
 

DeletedUser2929

Hosť
Doplnenie

Keďže tu boli 2 žiadosti, nápad som doplnil o bonusy pre útočníka a aj pre obrancu v duely. Neviem, či som to spravil dobre alebo zle, dúfam že dobre. Inšpiroval som sa aj jedným nápadom, konkrétne aby zbrane pridávali POSTIH SÚPEROVI. Tu to nerobia zbrane, ale schopnosti. Ak niečomu nerozumiete, napíšte a ja vám rád odpoviem :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Návrh ;)
[SPOIL]
nepomenovan.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
Čím viac by bolo mesto dostavané, tým viac by mohlo svietiť :)
 

DeletedUser2929

Hosť
To je tiež dobrý nápad. Dokonca aj logický :D. Veď čim väčšie je mesto, tým viac je vnútri. Takže by malo byť viac aj svietidiel
 

DeletedUser

Hosť
dal by som vtedy ano ak by v tom boli bonusy ...ako pisal defroser..

napr. v noci by si nemohol napr. stavat..alebo pracovat..a pod
a cez den by si nemohol napr. lovit ..(bizon a pod)
 

DeletedUser421

Hosť
ako páči sa mi to, len vidím tam znevýhodnenie tých, čo sú tu napríklad v noci, alebo resp. skôr normálnych ľudí, ktorí v noci spia a nemohli by robiť práce, ktoré by chceli, musia čakať na noc a vtedy vačšinou tu nie sú alebo spia v hoteli
 

DeletedUser2929

Hosť
Snažil som sa to spraviť čo najreálnejšie a myslím že keď ideš niečo chytať, skôr to chytíš v noci ako cez deň... A keď to niečo spí :)

/ Bolo tu veľa návrhov, ako to zlepšiť tak som to zasa aktualizoval a zase je tam viac vecí. Odporúčam pozrieť
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore