Noc a deň

Páči sa Ti tento návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    144
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
no nechcem tu vyvolavat nejake pochybnosti, alebo tak, ale mne sa to zda minimalne z casti ako ,,prestrojka,, na uplatnenie schopnosti skryvat a nastraha pasci
totiz tieto dve schopnosti su frekventovane na ,,jednosmerny ucet,, - od zaciatku dokonca davas do jednej schopnosti kvoli dobrym pracam ,ale v dueli si uplny smejd
toto je dla mna pokus ako by sa mohli taky hraci uplatnit v dueli a preto zasadne nesuhlasim, ak niekto zaklada jednosmerne ucty, nech si za to nesie nasledky
podla mna je dobry ten imidz, svetla a tak
ale bez tych dvoch bonusov schonosti
 

DeletedUser3241

Hosť
mne sa to paci ..idem na sk4 skryvaca ale aj tak by mi to bolo prd platne lebo nemam nic ine ......mozes mat skryvanie 250 ale ked nemas presnost tak si v ........
 

DeletedUser1864

Hosť
Táto anketa skončí v 21.04.2010 o 20:58

touto cestou vas chcem upozornit, aby ste nepisali do napadov, ze uz je dost hlasov, ze sa to ma poslat! my vieme, co mame robit..
a precitajte si pravidla pre navrhy a napady - pise sa tam ASPON 100 hlasov v ankete, Z TOHO aspon 80% za ano..cize na to aby napad presiel netreba 100 hlasov za ano..okrem toho..tato anketa bude otvorena este nieco vyse 3 tyzdnov - co ked pride 12 hracov, ktori daju nie a bude menej ako 80% za tento navrh? tym padom by sa presunul medzi neschvalene, takze nepredbiehajte..

dakujem za pozornost :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
podla mna su jednosmerne ucty sami o sebe srabactvo a podporovat ich? to uz uplne...
 

DeletedUser177

Hosť
Aha, a ty to ako chceš dávať milý inteligent?? Chceš to spraviť tak, že po 20 rokoch, keď sa dostaneš na 99 budeš mať po 35 v každej schopnosti a najlepši prácu zber pomarančov?
 

DeletedUser

Hosť
ja som napriklad duelant, nehovorim ze davat do schopnosti vyslovene do jedneho smeru je blbost, hovorim ze je blbost davat napriklad do vodcovstvo a kazdu dalsiu uroven vylucne do toho isteho skillu potommas najlepsie prace a tak ale v dueli - a to si myslim ze je velmi podstatna cast tejto hry, si uplny ,ale uplny smejd
tak to je dla mna srabactvo, nie davat do skillov zameranych napriklad na duel
 

DeletedUser

Hosť
Pointa tvojho prispevku mi nejak uteka...Je viac neduelovych ako duelovych ludi a aj duelanti neskor tak davaju skilly aby mohli prace...Takze neviem co tu riesis ale vodcovstvo je jedno z najlepsich skillov na prace ake su.Neduelovat nieje srabactvo a nechapem na zaklade coho tak usudzujes
 

DeletedUser3241

Hosť
ja som stavitel davam len do jedneho skilu (stavanie)....a som najlepsi duelant z mesta.....ja si myslim ze je na kazdom ako ide......mne sa napriklad zda trochu mimo ist cez plavanie ale nikomu do toho nekecam....
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore