Nová hodnosť v boji o pevnosť

Súhlasíte ?

  • áno

    Hlasy: 12 63,2%
  • nie

    Hlasy: 7 36,8%

  • Celkový počet hlasujúcich
    19

DeletedUser

Hosť
Ahojte :indian

Viacerý bojovníci o pevnosť sa v každom boji dožadujú hodnosti kapitán aby mali výhodu pohybu v boji o pevnosť pred slobodníkmi ...

Ale prečo by mali všetci ktorý chcú výhodnejší pohyb (tanky) mali dostávať kapitána a tým zároveň mať prístup k verbovaniu ked to nie je vôbec nutné aby videli do toho koľko je prihlásených hlavne ak sú to hráči z iných aliancií ale je nutné aby mali zvíhodnený pohyb aby v boji sa dostali tam kde ich HP je potrebné :)

Preto navrhujem pridať do hry novú hodnoť - niečo medzi slobodníkom a kapitánom - seržant (dôstojník)

Mal by prednostný pohyb pred slobodníkom ale zároveň by nemal prístup k verbovaniu :)

Ďakujem za prečítanie a ohodnotenie :)

S pozdravom zakladateľ95 - Svet Buffalo :)
 

DeletedUser5708

Hosť
Ja by som uvítal Majora namiesto Seržanta :ahaok: Ten by bol niečo medzi Kapitánom a Generálom...
 

DeletedUser

Hosť
Aj to by sa dalo a tým pádom by major obsadil pozíciu terajšieho kapitána a kapitán by zastal pozíciu tej novej hodnosti ktorú tu navrhujem :)
 

DeletedUser6548

Hosť
v boji o pevnost nejde o hodnost ale o vodcovstvo o hdnost ide na zaciatku
 

DeletedUser4451

Hosť
Najprv o pohybe rozhoduje hodnost - to co pisal beast - a az potom vyska vodcovstva
 

DeletedUser

Hosť
Máte to krásne spracované v nápovede: http://wiki.the-west.sk/wiki/Boje_o_pevnosti#Poradie_udalost.C3.AD

Ak sa ďalej musí rozhodnúť kto má prednosť, tak sa zhodnotí, kto s akého mesta pochádza v rámci boja. A aj teraz samozrejme často dochádza k zhode, preto sa ďalej posudzuje hodnosť akú v boji máte a ešte aj teraz sa často dosahuje zhoda, lebo viacej hráčov je generálov aj kapitánov ale hlavne slobodníkov. Tak záverečné rozhodnutie padá na schopnosti a to prioritne kto má vyššie vodcovstvo a ak nebodaj je aj tam zhoda, postúpi sa na porovnávanie v útoku vytrvalosti v obrane skrývania. Ak aj po tomto všetkom sa dosiahne zhoda, tak rozhoduje náhoda.

Čiže naprv sa hýbu generáli, následne kapitáni z mesta čo vyvolalo boj ( vlastní pevnosť ) až potom zvyšok. Taktiež podľa hodností či schopností.

Nová hodnosť by bola pozitívum, no myslím že by skôr nezaškodilo troška pouvažovať nad tým, že to Hp kazí boj a kto sa chce skôr hýbať nech si zvýši ostatné vlastnosti. Alebo počúvať veliteľa a nezadávať pohyb tam kam on pošle niekoho iného.
 

DeletedUser

Hosť
Máte to krásne spracované v nápovede: http://wiki.the-west.sk/wiki/Boje_o_pevnosti#Poradie_udalost.C3.AD



Čiže naprv sa hýbu generáli, následne kapitáni z mesta čo vyvolalo boj ( vlastní pevnosť ) až potom zvyšok. Taktiež podľa hodností či schopností.

Nová hodnosť by bola pozitívum, no myslím že by skôr nezaškodilo troška pouvažovať nad tým, že to Hp kazí boj a kto sa chce skôr hýbať nech si zvýši ostatné vlastnosti. Alebo počúvať veliteľa a nezadávať pohyb tam kam on pošle niekoho iného.

Ale co ak mame pohyb nad pevnost a ja som dole a general ma hore neposle ale chcem ist pomoct hrotom lenze ma to nepusti lebo mam vsetko v HP?;)
 
Hore