Nová Práca (Kuriér)

Páči sa vám táto práca?


  • Celkový počet hlasujúcich
    33
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Názov Práce: Kuriér
Obrázok Práce:
Zobraziť prílohu list.bmp
Produkt:
Dokumenty documents.png
Cena Produktu: $ 60
Pravdepodobnosť: 12%

Plat: 52%
Skúsenosti: 34%
Šťastie: 7%
Nebezpečenstvo: 74%
Obtiažnosť: 218

Schopnosti: strel.png strel.png uhybanie.png obchodovanie.png obchodovanie.png

Zranenia:
1.- Pri dodávaní balíku si si pomýlil dom s iným domom kde boli gangstri ktorý ťa postrelili. Strácaš 354 BZ.
2.- Jednému mužovi si nedoniesol na čas balík a preto ťa dal zestreliť. Ale našťastie ťa postrelil iba do ramena. Strácaš 328 BZ.

3.- V balíku ktorý si išiel odovzdať bola bomba ktorá práve vybuchla. Strácaš 472 BZ.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3241

Hosť
tak poprve ...obrazok je zo zoldniera ..po druhe dokumenty uz su v praci hasit ohen (37 % je prilis vela)....po tretie uz je tu pony expres ....a teraz mas zase velku obtiaznost :D
 

DeletedUser

Hosť
tak poprve ...obrazok je zo zoldniera ..po druhe dokumenty uz su v praci hasit ohen (37 % je prilis vela)....po tretie uz je tu pony expres ....a teraz mas zase velku obtiaznost :D

ok pomenim to ale to nevadi te dokumenty ze su aj inde lebo aj drevene dosky su v 3 pracach
 

DeletedUser

Hosť
btw ty nemozes dat presne zranenia ale dat ze postrelil ta a stacas XXXA zdravia
 

DeletedUser

Hosť
Toto neni zlý nápad i keď sa mi to zdá že je tam trochu veľká obťažnosť.A do tejto práce sa ráta až dva krát schopnosť strieľať? Takže to bude asi akčný druh kuriéra :D takže mi k tomu nesedí malé riziko zranenia.a vôbec mi tie schopnosti nesedia... Takže dávam nie :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Myslím že tento druh prací je tu hodněkrát.Ponny expres...
 

DeletedUser3241

Hosť
preco si tam nedal este iny produkt ??? ved si povedal ze ho zmenis....a neni ti to divne ze kurier nema ani jednu jazdu na koni a ani jedno zaobchadzanie so zvieratami ???
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore