Nová súťaž / event

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9056

Hosť
Ahojte, čo by ste povedali, na úplne novú súťaž / event.

Ako by to malo fungovať ?

Budú 4-ria NPC protivníci, a hráči zo servera ho budú musieť spoločne "zabiť". Po kliknutí na túto kolónku ( ktorá by mala byť v hre, len na čas) , sa zobrazí prvá vlna protivníkov, ktorú bude pre pokračovanie eventu nevyhnutné poraziť. Oproti normálnym NPC protivníkom by mali mať títo počítadlo, ktoré zobrazuje, koľkokrát bol protivník porazený všetkými hráčmi na servery. To znamená, že čím viac sú hráči aktívnejší, tým rýchlejšie bude možné vyhrať. Akonáhle budú všetci protivníci vo vlne porazený (= počítadlo dosiahne napr. 1000/1000), sprístupní sa ďalšia vlna protivníkov.

Na konci by mal byť najsilnejší NPC protivník, jediný Boss, ktorý by mal mať veľmi veľké množstvo života, ktorého musia hráči dať do kómy (ubrať mu celý život). Od chvíle odštartovania eventu by mal byť aj nejaký čas na porazenie týchto vĺn, aby to nebolo až také ľahké. Pokiaľ sa to v tomto časovom úseku nepodarí, celý event bude prehraný.

Útočiť na týchto NPC protivníkov by mal byť každých 10-15 minút, za 10 energie. Samozrejme čakacia doba by sa dala preskočiť pomocou nuggetov.

Kto sa môže zúčastniť ?

Zúčastniť sa môže každý na servery, na úrovni, či postave vôbec nezáleží.


Budú aj nejaké odmeny ?

Za každú vyhratú bitku získaš 1 bod (čím viac bodov, tým lepšie).
Samozrejme by mala byť ohodnotená aj tvoja celková účasť v evente, len však po výhre, teda porazení Bossa.

Pokiaľ sa pozrieš v tejto kolónke na sieň slávy, zistíš, aké odmeny ťa budú očakávať na konci eventu a ako si vedieš oproti ostatným kovbojom. Sieň slávy je radená podľa bodov, 1 bod získáš s každým víťazstvom, 0 s každou porážkou.

------------------------------

Prosím každý sa vyjadrite k tomúto, ďakujem.
S pozdravom Asiko9
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
To naozaj? :( Na čo som to potom celé vymýšľal? :(
Opäť som sa presvedčil, že sa netreba snažiť.. Aj tak to je pravdepodobne zbytočné.. :(
 

DeletedUser4623

Hosť
treba napred rozmýšlať či by sa to dalo reálne uskutočniť :) ale inak nápad dobrý len ako vraví crux veľký zásah
 

DeletedUser9056

Hosť
Vďaka že sa Vám to páči. :)

Myslím, že to je reálne uskutočniť. Len by si INNO s tým muselo dať námahu (grafika, vypočítať schopnosti, zranenie zbrane..). Bolo by to len na čas, ja by som to dal, tak na 7 dní, týždeň. :)

Som zvedavý čo povie na to Linteo.. :ocikru:
 

DeletedUser

Hosť
To naozaj? :( Na čo som to potom celé vymýšľal? :(
Opäť som sa presvedčil, že sa netreba snažiť.. Aj tak to je pravdepodobne zbytočné.. :(

treba sa snažiť :) ten nápad je veľmi pekný...len INNO takéto pochybujem, že bude riešiť :(

treba vymyslieť niečo také, aby sa to dalo uskutočníť bez zásahu do hry
 

DeletedUser9056

Hosť
treba vymyslieť niečo také, aby sa to dalo uskutočníť bez zásahu do hry

Bez zásahu do hry, veď to potom môžu byť súťaže len tu na fóre.. :neisty:
Teda môžu byť aj na nejakom odkaze, ale potom ako by sa to preimportovalo do hry..
 

DeletedUser

Hosť
keď mohli poliaci, rusi a bohvie kto ešte zasahovať do hry, tak prečo my nemôžeme? nemíňame asi toľko nuggetov, čo už :)
 

DeletedUser5708

Hosť
Lenže Rusko a Poľsko sú väčšie štáty. Nám tu hrá okolo 30 000 ľudí, a im okolo 500000 (Poliakom) a to nespomínam Rusov. A k tomu oni majú väčšie týmy, mi len nejakých 3 ľudí ktorý by to robili. Keby sme mali desiatich- pätnástich O.k., to by sa ešte dalo. Ale takto? A k tomu ešte vybavovať povolenie u INNO... No tak ti poviem, nič také sa neuskutoční, ale nápad je to dobrý...
 

DeletedUser8766

Hosť
nechcem rypat asiko, ale dost mi to pripomína inu browser hru....nebudem tu menovat ktoru, ale viacerí možno vedia, takže asi to ne....
 

DeletedUser

Hosť
asiko raz si spravil tu duelovu hru, ta bola dobra a bez zasahu, ludia sa zapojili. Skus nieco v takom style, mozno craft alebo stavanie budov v meste, ja neviem... nieco co sa da robit teraz bez zasahovania to hry :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Heby, niečo skúsim. Idem napísať Linteovi..

Rozmýšľal som nad Remeselníckou súťažou, čo poviete ? :)
 

DeletedUser

Hosť
Pri vymýšľaní súťaže treba brať ohľad na druh súťaže ale možno ešte dôležitejšie je danú súťaž vymyslieť tak, aby sa do nej mohlo zapojiť do možno najviac hráčov v čo možno najrôznejších leveloch, postavách a tak ... :) Takže z tohto pohľadu podľa mňa remeselnícka súťaž moc zmysel nemá ... nwm ako to chodí na iných svetoch ale po update som na buffale nejako nezaznamenal rozvoj remesiel ... sak na trhu je problém niekedy kúpiť aj bajonet :D
 

DeletedUser9056

Hosť
O to tu práve ide, rozbehnúť remeslo. Ako naskočil update s remeslami, všetci len robili remeslo, nič iné (boli tým zaujatý), a teraz ? remeslo už robí strašne málo ľudí, a pritom to je veľmi dobrá vec - výhody..

Chcem, aby sa to znovu rozbehlo, podľa toho čo mi Linteo odpovie, Vám dám vedieť, či bude táto súťaž, alebo nie.
 

DeletedUser

Hosť
No z tohto pohľadu to znie super ... ale ... veľa ľudí teraz pomíňalo suroviny a doláre na pevnosti kedže tam treba nekresťansky veľa produktov a medzi nimi aj produkty vhodné do remesla ... tak kto by sa zapojil do podobnej súťaže ked alebo nemá doláre na nákup predražených veci z trhu ... alebo niektoré produkty jednoducho ani nemusia byť na trhu kedže sa hodia do pevnosti ...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore