Nová súťaž / event

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9056

Hosť
Ako som už povedal, o to tu práve ide. Bude to viac zaujímavejšie, v tom časovom úseku si budú musieť zohnať produkty, doláre na produkty (ak ich chcú s trhu) a ešte čas na vyrábanie.. :ocikru:

Samozrejme odmena bude veľkolepá. ;) :--)
 

DeletedUser

Hosť
Veľkolepá odmena sa na slovenskom weste pohybuje tak v rozsahu max 300-400 nugetov :D čo je pre nugeťáka ktorí si je schopný kúpiť tisícky nugetov zanedbateľné :D Ale tak aspoň za ochotu robiť súťaže si zaslúžiš pochvalu pretože bez toho by už slovenský west zrejme vymrel
 

DeletedUser9056

Hosť
Naposledy som poslal hráčom doláre, dokopy to bolo cca 145.000$ + 300 UPD (1. miesto 70.000 + 100 UPD, 2. miesto 35.000 + 100 UPD, 3. miesto 17.500 + 100 UPD) a aj tak namietali, že chcú viac.. :eezmurk:

Snažím sa, aby tu aktivita úplne nevymrela, a tie súťaže ma celkom bavia robiť, čiže to je najmenej.. :)
 

DeletedUser

Hosť
Pekne :) Ak by si s niečom potreboval helfnúť kľudne pomôžem :D
 

DeletedUser9056

Hosť
Myslíš peniaze na odmeny ? Tie by sa mi veľmi zišli. :D
Grafika ? Vieš robiť s grafikou? :) Ak nie, to ja urobím.. :)
Niečo iné? :D
 

DeletedUser

Hosť
No ... grafika len taká jednoduchá ak tak :D Niečo by som možno zvládol :) čo sa týka peňazí na odmeny tak to momentálne nie ... skôr dlhopisy by som vedel zabezpečiť ... ale čo to tu budeme takto verejne riešiť :D
 

DeletedUser9056

Hosť
Tak mi napíš do hry, Buffalo alebo Califke, nick rovnaký.. :)
 

DeletedUser

Hosť
Lenže Rusko a Poľsko sú väčšie štáty. Nám tu hrá okolo 30 000 ľudí, a im okolo 500000 (Poliakom) a to nespomínam Rusov. A k tomu oni majú väčšie týmy, mi len nejakých 3 ľudí ktorý by to robili. Keby sme mali desiatich- pätnástich O.k., to by sa ešte dalo. Ale takto? A k tomu ešte vybavovať povolenie u INNO... No tak ti poviem, nič také sa neuskutoční, ale nápad je to dobrý...

kde berieš tie čísla ? rusov hrá 30k a poliakov 70k +-
 

DeletedUser

Hosť
kde berieš tie čísla ? rusov hrá 30k a poliakov 70k +-

Šiel som si pozrieť, koľko hráčov hrá v Poľsku, ale mal si právdu etOx :). Hrá tam 77,000(aj niečo) ľudí, ale najviac ma tam zabila táto veta :D: Poznaj świat Dzikiego Zachodu.
 

DeletedUser7779

Hosť
No, niečo také je väčšinou v mafianských hrách na nete. :) A do Westernu toto dať, aj by som to bral ale prepracoval som to, lebo má to taký, tzv. mafianský štýl. :D Takúto vec som už videl v rôznych hrách.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore