Nové tituly a funkcie v mestách

  • Zakladateľ témy PraváRukaDiabla
  • Vytvorené

Páči sa vám tento nápad ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    11

DeletedUser

Hosť
Zdravím všetkých Wesťakov

Mám nápad, ktorý sa vám môže, ale aj nemusí páčiť.

Vymyslel som nové funkcie, ktoré môžu mať hráči v mestách. Tieto funkcie by ani tak nemali právomoci v meste, skôr rôzne iné bonusy a výhody.
Mohol by ich udeliť LEN ZAKLADATEĽ MESTA, a len hráčom nad úroveň 30.
(Výber povolania je na leveli 10, výber remesla na 20, tak prečo to nedať takto:))

Sú to tieto funkcie :
:Lincoln
Bankár : Schopný ekonóm, vie ako narábať s peniazmi a má styky v rôznych bankách. Mal by výhodu, že poplatky za vklad peňazí na bankový účet sa znížia o 1% vo všetkých mestách. Vhodné pre dobrodruhov, ktorým sa tak trocha zvýrazní ich schopnosť viac zarábať.

:Bandita
Pinkerton : Pinkertoni sú elitná vládna bezpečnostná služba a detektívna agentúra. Ostrieľaní lovci odmien, ktorých výhoda spočíva v menšom poplatku za vypísanie odmeny o 2%. Chceš niekoho uloviť ? Daj peniaze Pinkertonovi a on vypíše odmenu, ktorá by za iných okolností bola menšia a prilákala menej ľudí. Vhodná funkcia pre pracovníkov, keďže sú často cieľom duelantov, ktorí neberú ohľad na ich slabiny. Táto pozícia im poskytuje možnosť pomsty.

:Kapitán Severu
Kavalerista : Vojak, člen kavalérie, ktorý má skúsenosti a schopnosti pri práci s koňmi. Dokáže z nich vydať viac ako ostatní, preto má schopnosť pohybovať sa o 1% z celkovej rýchlosti koňa rýchlejšie ( Quarter horse má rýchlosť +150%, 1%=1,5, čiže rýchlosť bude 151,5% ) Ak nemá koňa, nemá žiaden bonus k rýchlosti. Vhodné pre vojakov idúcich od boja k boju, kde má čas a rýchlosť veľký význam.

:Mexičan
Remeselník : Majster svojho remesla, remeselník má väčšiu šancu na kritický úspech pri výrobe produktov väčšiu o 1%. Vhodné pre ľudí zameraných najmä na remeslá.

:Rybár
Stopár : Zved a skaut, schopný pozorovateľ a všímavý človek. Jeho intuícia mu pomáha vyhýbať sa nebezpečenstvu a odhaleniu, má teda menšiu šancu že ho zasiahnete v boji o pevnosť o 1%. Menší bonus pre tankov :D

:Lupič
Vodca gangu : Vodca gangu má veľku charizmu a schopnosti viesť skupiny a zastrašovať ľudí. Má preto bonus 1% k vystupovaniu počas duelov. Vhodné pre útočne naladených duelantov.


Vyjadrite svoje názory, vaše námietky a ďalšie dodatky k tomuto nápadu. Čísla sú také, aby sa nestrácal význam iných vecí, ako napríklad sedlár a kavalerista.

S pozdravom PraváRukaDiabla
 

DeletedUser5708

Hosť
Dobrý nápad, ale neprejde to.. :(

(P.S.: Pridaj si anketu :))
 

DeletedUser

Hosť
Toto sú len návrhy, ak by to prešlo,samozrejme sa tie funkcie upravia a zmenia, ale ide o princíp. Viac postov v meste :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Dobrý nápad, som za, ale ten Vodca gangu, nazval by som ho inak...
 

DeletedUser

Hosť
A prečo by si to hráč nemohol zvoliť sám?
Tie bonusy sú príliš malé a takmer bezvýznamné.
Neprejde to.
 

DeletedUser

Hosť
tie čísla sa zmenia, je to len návrh, jeho realizácia je čisto na innogames...
 
Hore