Nové (veľko)mesto? :)

  • Zakladateľ témy DeletedUser8940
  • Vytvorené

DeletedUser8940

Hosť
Ahojte, mám taký plán a len tak predbežne by som chcela vedieť, koľkým hráčom by sa to aj pozdávalo a pridali by sa.:)
Chcela by som založiť mesto, kde by fungovala komunikácia (to znamená ľudia by sa bavili, obchodovali na chate, na fóre...), bola by tam zábava a každý by si bol rovný :) Určite by boli na začiatok potrební minimálne traja stavitelia, pretože ja som duelant, tým pádom by som vedela poskytnúť ochranu :D ďalej vojaci, minimálne jeden taký, ktorý sa rozumie aj bojom o pevnosť a viedol by hráčov, ktorí chcú bojovať a sú menej skúsení aj týmto smerom. Tiež dobrodruhovia sú dôležití. Z tohto vyplýva ďalšia vlastnosť, ktorú by som chcela, aby mesto malo a tou je, aby si hráči pomáhali, nie zo seba ťažili. :)
Ak by mi sem napísalo minimálne 10 hráčov, idem do toho! :D

Takže tí, čo ste bez mesta alebo ste nespokojní vo svojom meste, prípadne chcete skúsiť niečo nové, vytvoriť super partiu a vybudovať nové mesto od základov, ktoré môže konkurovať iným "vyspelejším", určite ste vítaní :) Mám skúsenosti s vedením mesta na Buffale, takže nie som úplne taká lama :D Názov by sme vymysleli spolu :):indian

P.S. Nezáleží na úrovni.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Momentálne mám mesto, ale budem Vám držať palce.

P.S.: Nie je trocha neskoro? :D
 

DeletedUser8940

Hosť
Ďakujem, pochybujem, že niekoho zoženiem. :D

P.S. Je, ale ja som vždy oneskorená a vieš ako, lepšie neskoro ako nikdy :D
 
Hore