nový návrh

Chceli by ste to tak ako ste sa dočitali?

  • áno (nevidím v tom problém)

    Hlasy: 10 62,5%
  • nieje to zlé

    Hlasy: 1 6,3%
  • nie

    Hlasy: 4 25,0%
  • je to zbytočné

    Hlasy: 1 6,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    16
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2881

Hosť
Milý kolegovia :) nehnevajte sa ale mám takýto nápad.jeden stých mojich nápadov už je v hre ale som ho chcel trošku zlepšiť:

:indian:indian:indian:indian:indian:indian:indian:indian:indian:indian:indian:indian

že keby každý hráč ktorý postúpy o 1úroven by dostal 100bodov energie to už je v hre,a okrem energie ešte aj celý full život ciže ked postupime uroven tak nám da full energiu 100 a full život napriklad mame 780 a mame stoho 285život a postupime uroven budeme mat všetko full.


A TO JE VSETKO MILý HRáčI!!!


ANACHRONOXAS :ninja:
.....................
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Dolare kvoli duelom ee lebo ked dostanem uroven tak musim ist odniest peniaze a tak dalej duelovat ale zivoty niesu zle
 

DeletedUser1864

Hosť
zivoty sa doplnaju tiez, ale ked postupis, tak sa ti z maximalneho zdravia odrata to, o co prides pri duely, v ktorom si postupil na dalsiu uroven..
priklad..mas 1000 zivotov (full)..aktualne mas 250..das duel..utrzis podkodenie 100 HP, postupis na dalsi level..budes mat 100 energie a 900 zivotov (1000 (max) - 100 (poskodenie v dueli))
 

DeletedUser

Hosť
Hlavne máš zle spravenú anketu"! Predtým, ako pridáš akýkoľvek príspevok si prečítaj pravidlá. Čo sa týka návrhu, tak sa mi to páči, ako to je teraz.
 

DeletedUser

Hosť
Dopĺňanie HP v hre už je dááávno, zbytočne si ničíš prsty písaním tohto nápadu ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore