Nový názov sveta na D

Jaký bude jméno nového světa?


  • Celkový počet hlasujúcich
    325
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Characters.png



Milí hráči,

z Vašich návrhů na jméno nového světa na písmeno "D" jsme vybrali ty nejlepší názvy a složili z nich anketu.

Prosím, hlasujte a rozhodněte, jak se bude jmenovat další svět! :)

SOUTĚŽ!
30 náhodně vybraných hráčů dostane odměnu 50 nuggetů!

Jak zvýšit své šance na výhru?
Napište do tohoto tématu příspěvek - jak se Vám hra líbí, zda budete hrát na novém světě, za jakou postavu, jestli by jste hru doporučili kamarádům, neboj jen tak pozdravte ostatní..

SOUTĚŽÍME DO 10.10.2013!

Přejeme příjemnou zábavu

• TW tým si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv změnit nebo ukončit
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
The West

The West je jediná online hra na internete, ktorú hrám. Páči sa mi nej to, že ovládam postavu a nie nejaký ostrov či mesto v iných online hrách :D. Na nový svet sa teším, určite na ňom budem hrať. Hru hrajú 2 moji kamaráti - tornqist a adizik. Chcem ich cez tento príspevok pozdraviť :).
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5708

Hosť
Ja len toľko k tomu - chcem aby sa volal nový svet Dundee...
 

DeletedUser9056

Hosť
Hra je super, ako som už inde spomínal. Nový svet budem hrať určite, pokiaľ mi to môj osobný život dovolí, no zatiaľ to vyzerá nádejne na hru. :) Hru doporučujem stále kamarátom, tentoraz sa mi konečne podarilo aj nejakých prilákať, tak si s nimi zahrám na novom svete... :) S novým svetom odpálim oveľa viac súťaží, takže sa rozhodne máte na čo tešiť. ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5985

Hosť
Jasné že si zahráááám... treba na nový svet aj kvalitu (mňa) ;D
 

DeletedUser8277

Hosť
nerád začínam odznova ale skúsiť to môžem
 
Už sa teším :D Cali my nevyšla kvôli neskutočne veľa nugiet na vianoce a tombôl .. skoro som sa v nich utopil..
Ale ak začne skôr ako na vianoce a nebude tam hneď zo začiatku nejaká tombola tak to tam rozbehneme po Arizonsky :D ;)
 

DeletedUser2929

Hosť
Popri The-Weste hrám väčšinu času aj iné hry (bližšie nemenované, lebo nie všetky sú od Innogames :)), ale kým tie hrám nanajvýš pár mesiacov, west hrám spolu už takmer 4 roky (nie na tom istom serveri pochopiteľne)... myslím, že to stačí ako značka kvality :)
 

DeletedUser10115

Hosť
Hra sa mi vcelku páči, nepáči sa mi však prehnaný počet nových súprav a herných udalostí, a tiež sa mi nepáčia časté updaty. Mohli by už nejaký nechať dlhšie, nech si na to hráči zvyknú a bude sa im lepšie hrať. Na novom svete sa nechystám hrať, nechce sa mi začínať odznova :D. Hru kamarátom doporučujem, a už to nejaký aj začali hrať. :)
 

DeletedUser7291

Hosť
novy svet

Ahojte podla mna by sa novy svet mal volať Delaware s hlavnym mestom Dover a prečo... je to štat oslobodeny od daní !!!
hrajem tu skoro od začiatku a West je zavislosť....všetkym prajem peknu hru
 

DeletedUser8003

Hosť
Pre mňa jediná online hra, pri ktorej nemusím byť stále online :) (aspoň pre mňa je to tak ) a mám dosť času na svoje povinnosti
 

DeletedUser8913

Hosť
Som sice hráč buffala, nemám veľa času, no spolu s kamarátmi by som skúsil nový svet :) The west je super, hlavne boje a chat, no trošku mi vadí, koľko je tých nových súprav a tombol :) ale oproti výhodám je to nič :) A ešte k svetu: budem hrať da dobrodruha, ako stále :)
 

DeletedUser3175

Hosť
ahojte, ja som hlasoval za Delaware, proste sa mi páči :D nebaví ma byť stále 120, tak treba trochu oživenia tým, že začnem odznova :)
 

DeletedUser

Hosť
Novy svet

podla mna by sa novy svet mal volat po nejakom europskom meste alebo state..preco sa stale obuvame do ameriky ked uz vlastne na weste su tavy, psi, a kadejake ine veci ktore nemaju najmensi suvis s westernom pravym americkym ako takym?...

hru hrajem u roky rokuce zacala som slovensky svet 2 migrovala som na povodny 1 a je mi tazke zacat novy ucet lebo ma to tak nebavi.roky mam ludi okolo seba ktori su mi virtualne blizky...

ak odporucam hru vsetci idu na nove svety aby mali sancu sa uchadzat o lukrativne pozicie... takze na svete to ostalo take dobre prave stare .... ten pravy zapad...

X.O.X.O

pozdravujem kralovnu slovenskeho serveru: hráčka: motomoto :-*
 

DeletedUser4403

Hosť
Tak ked uz pise cele Rio, pridam sa aj ja :-D Novy svet sa bude volat Delaware, aj ked neviem, ci sa odhodlam ho znova zacinat... Ale aby mali top duelanti konkurenta, tak zrejme ano :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore