Nový názov sveta na D

Jaký bude jméno nového světa?


  • Celkový počet hlasujúcich
    325
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Hrám na 2 herných svetoch a hoci by som rád začal na ďalšom, nemyslím si, že by to bolo dobré. The West beriem ako oddychovú hru a ak by som mal začať aktívne hrať na troch svetoch, pravdepodobne by to stratilo čaro hry
 

DeletedUser9352

Hosť
Delaware

Podľa mňa je The West najlepšia hra, čo kedy na internete bola. Právom dostala ocenenie za najlepšiu BROWSER HRU. Dá sa povedať, že je ako droga, keď raz začneš hrať TW, tak sa k nemu raz určite vrátiš a nemôžeš ju prestať hrať.

Na novom svete budem hrať na 100%. Pôjdem za duelanta a pripomeniem si staré dobré časy z TW CZ4. Dúfam, že s novým svetom príde aj kopa nových aktívnych hráčov :) , ktorí si TW obľúbia tak ako ja. S novým svetom totiž prichádza nová šanca, šanca na nový začiatok, kde budú mať všetci rovnakú poziciu (na štartovej čiare).

Ako názov pre nový svet som hlasoval za Delaware. Prečo? Z jednoduchého dôvodu: Ten názov znie dokonale, je spojeny so skutočnosťou, nie je iba obyčajným výmyslom. :howgh:
 

DeletedUser5821

Hosť
Ahojte ,mne sa páči názov Dallas :) Ešte niesom rozhodnutý či ho budem hrať ale ak by som začal tak určite budem duelant.Na bojoch by sa hodili kritiky :D
 

DeletedUser10109

Hosť
Urcite je to moja najoblubenejsia hra na nete. urcite by som ju odporucil. a urcite si zahram na novom svete. na cali to uz nieje taka sranda :D .
 

DeletedUser

Hosť
hlasoval som za Delaware a vidím, že tento názov s prtehľadom vedie...
ešte nie som celkom rozhodnutý o hraní nového sveta, lebo to neustálé začínanie ma unavuje a navyše som aj na ďalších troch svetoch...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore