Novinka Nový obchodník a Kuchárska udalosťAhojte kovboji a kovbojky!

Dnes by sme vám chceli predstaviť dve nové prekvapenia, ktoré sme pridali do hry na základe vašej spätnej väzby. Začneme s novým obchodníkom.


Angus McGuffin je mladší brat Philipa McGuffina, žijúci na izolovanej farme. Angus je šialený vedec, ktorý študuje rastlinnú vegetáciu. Kupuje veci, ktoré ostatní považujú za zbytočné a využíva ich na zlepšenie rastu rastlín, odolnosti voči poveternostným podmienkam a na zvýšenie množstva ovocia. Angus tvrdí, že jeho vynálezy budú produkovať viac potravín s menšou energiou. Na svoju prácu potrebuje pracovné návody, posilnenia, nápoje skúseností, červené tekutiny a podobne.

Mnohí z vás požiadali o príležitosť predať a / alebo vymeniť veci, ktoré nepoužívate. Pre každého z vás to znamená niečo iné. Napríklad pracovné návody nemusia byť užitočné pre hráčov s vysokou úrovňou a množstvom schopností, ale nižšie úrovne ich stále môžu dobre využiť. Niektorí z vás komentovali nápoje so skúsenosťami a požiadali nás, aby sme ich úplne odstránili zo starých svetov a zo všetkých herných udalostí, kým iný hráči ich stále používajú, aby boli na vrchole rebríčka. Ak u Angusa chýba nejaký produkt, ktorý by ste chceli vymeniť a nemôžete ho predať cestujúcemu obchodníkovi, zanechajte nám komentár.

Pri výmene predmetov nezabudnite, že sa hra môže zmeniť a jedného dňa môžu existovať aj nové úlohy, nové úrovne alebo nové vzorce, kde by ste mohli tieto predmety použiť. Vždy si prosím preto akúkoľvek výmenu s Angusom dobre rozmyslite, nie je možné žiadne zrušenie výmeny!

***

Pred niekoľkými týždňami sme dostali žiadosť o vytvorenie malej komunitnej udalosti založenej na remesle. Nech sa páči, máme tu pre vás novú mini kuchársku hernú udalosť. Ak sa vám bude páčiť, vylepšíme ju a zopakujeme ju aj na budúci rok.

Ako to funguje?
Henry dostal nápad vytvoriť súťaž o najlepšiu tortu. Môžu sa do nej zapojiť všetci, vrátane vás. Henry, ako nestranný sudca, vám so súťažou nepomôže, ale aspoň vám poradí, kam máte ísť a kto by vám pomôcť mohol. S pomocou Angusa McGuffina, majstra svojho povolania a vašich priateľov, sa môžete naučiť nový recept a pripraviť najlepšiu tortu na celom divokom západe. Po skončení hlavnej udalosti získate niekoľko zákazníkov, ktorí budú chcieť vyskúšať vaše torty. Aby ste mohli každý deň predať až 4 torty a zarobiť 20 dlhopisov (za 1 tortu získate 5 dlhopisov), mali by ste spolupracovať s inými odborníkmi v oblasti remeselnej výroby.

Dokončiť úlohy a vytvárať torty môžete každých 5 hodín, ale môžete ich predať iba raz za deň (môžete predať 1 tortu z každého typu raz za deň).

Kuchárska udalosť sa začína 20. mája, 10:00 a potrvá až do 8. júna, 23:59.

Podľa vašej remeselnej profesie sa môžete naučiť jeden z týchto návodov:

 • Návod: Výroba masla

 • Návod: Výroba citrusového extraktu

 • Návod: Výroba formy na pečenie

 • Návod: Výroba dreveného šľahača

Aby ste mohli vyrobiť jednu z nádherných toriet nižšie, budete potrebovať všetky remeselné produkty zobrazené vyššie.

 • Pomarančovo-kávová torta (Poľný kuchár)

 • Ružovo-brusnicová torta (Mastičkár)

 • Čučoriedkovo-citrónová torta (Kováč)

 • Čokoládovo-čučoriedková torta (Sedlársky majster)
Počas hernej udalosti môžete získať 2 nové úspechy:

 • "Vyhraj súťaž o najlepšiu tortu!"
  Upeč si svoju vlastnú tortu dokončením série úloh: Súťaž o najlepšiu tortu.

 • "Ochutnávač toriet"
  Zozbieraj všetky 4 torty z hernej udalosti.

Prajeme vám príjemnú zábavu s novou hernou udalosťou a novým obchodníkom. Tešíme sa na vašu spätnú väzbu!

Môžete ju zanechať tuto:

NPC obchodník Angus McGuffin - diskusia

Kuchárska udalosť - diskusia

S priateľským pozdravom Váš,
The West Tím