Nový script

DeletedUser6273

Hosť
Zaujímalo by ma, či by bol problém urobiť script na "vybratie" nájdených produktov a predmetov z oznámení.

Robím už cca 5000 prác na kancelárií, a prehľadávať 500 strán oznámení je dosť náročné :).

Niečo podobné ako analýza truhiel v scripte cloth calc - ale namiesto truhiel keby boli práce :)

Dalo by sa to nejako zjednodušiť ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6273

Hosť
OK, aj som na to myslel rovno že mu napíšem, len teraz je skúškové, tak neviem či bude mať čas :)

Je Vás tu viac čo robíte scripty ( ty, BloodKiller,... ), tak som tajne dúfal, že to bude pre Vás hračka :)
 

DeletedUser

Hosť
Školu mám spravenú, takže skúškové obdobie sa ma už netýka. Miesto toho už pracujem a zaťažený som stále. :D

Dorobiť to do nášho Job Analyser by malo byť naozaj pomerne jednoduché, len mi povedz, aký pohľad na tie dáta potrebuješ (výstupom by asi mala byť nejaká tabuľka, tak čo chceš vidieť v jednom riadku).

Prípadne to môžem umožniť vyexportovať do Excelu (tj. niečo, čo sa tam dá skopírovať), aby si sa tam s tým mohol pohrať v Pivot tables.
 

DeletedUser6273

Hosť
Ahoj :)

Možno na samostatnej karte správ by to bola najlepšie.

Niečo podobné ako keď dáš analýzu truhiel a naľavo sú truhly a napravo veci nájdené v truhlách.

Tu by to mohlo byť tak, že naľavo by boli práce a napravo obrázková sumarizácia predmetov, prípadne aj produktov nájdených pri týchto prácach.

A ťahalo by to tam informácie z oznámení.
 

DeletedUser

Hosť
Tak to je naozaj ten najjednoduchší prípad. Dám to do tably Job Analyser (pretože to tam holt patrí :)), prístupné cez nejaký prepínač. Dostanem sa k tomu snáď tento večer.
 

DeletedUser6273

Hosť
to by si ma veeeľmi potešil :)

Tých oznámení mám už cez 5000 a cca 220 nájdených predmetov, aj ma zaujíma čo všetko som ponachádzal :)
 

DeletedUser

Hosť
Je to spravené v najnovšej revízii. Snáď je ten prepínač dostatočne viditeľný...
 

DeletedUser6273

Hosť
oO perfektné :)

Ale keď je tých vecí veľa, nedalo by sa to okno zväčšovať - tak ako sme zvyknutý vo windows ?

http://prntscr.com/5wck1i

Ale aj tak je to super :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore