Nový svet, čo takto to skúsiť bez prémia ?

Páči sa vám môj nápad ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    110
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nevidím dôvod prečo by to nemohli urobiť. So spustením sveta bez nuggetov by náklady na prevádzku hry nestúpli, a ak áno tak len minimálne. To nie je o peniazoch, ale o ochote niečo také urobiť.
A pre tých čo sa pýtajú prečo chceme taký svet, tu je odpoveď. Preto lebo chceme rovnaké podmienky pre každého. Nikto nebude mať pocit že je znevýhodnený a všetci budú môcť ukázať aký sú naozaj hráči. Víťazstvo na takom svete bude mať určite inú hodnotu ako na nuggetovom. Ten svet by určite hralo aj veľa ľudí z Českého The West. Bolo by to oživenie a prilákalo by to určite aj hráčov ktorí prestali hrať.
 

DeletedUser

Hosť
Súper nápad a žiadne práce na 1 hodinu, :xmas2 radšej duel predĺžiť. :xmas1
 

DeletedUser

Hosť
mňa už west vôbec nebaví, ale kebyže dajú nový svet kde sú si všetci rovný to by bolo super. Nikto by nebol zvýhodnený, ani nič podobné..tu by sa ukázalo kto vie ako hrať, nie duelovať s kúpenými vlastnosťami a schopnosťami, tu sa ukáže kto je fakt "The Legends"..veľmi by som to chcel.
 

DeletedUser

Hosť
Úplne super nápad, tí čo dali nie tak tí sú NUGEŤÁCI, ktorý sa boja, že nebudú v top 15..... Tu nejde o to či budeš na pozícii 1000. alebo 1. ale aby si sa zabavil a spoznal fajn ľudí..... :ahaok::ocikru:
 

DeletedUser

Hosť
mňa už west vôbec nebaví, ale kebyže dajú nový svet kde sú si všetci rovný to by bolo super. Nikto by nebol zvýhodnený, ani nič podobné..tu by sa ukázalo kto vie ako hrať, nie duelovať s kúpenými vlastnosťami a schopnosťami, tu sa ukáže kto je fakt "The Legends"..veľmi by som to chcel.

Ak to tu hráš 3 dni ,tak pradaže nevieš kto sú The Legend chápeš.
 

DeletedUser3828

Hosť
mňa už west vôbec nebaví, ale kebyže dajú nový svet kde sú si všetci rovný to by bolo super. Nikto by nebol zvýhodnený, ani nič podobné..tu by sa ukázalo kto vie ako hrať, nie duelovať s kúpenými vlastnosťami a schopnosťami, tu sa ukáže kto je fakt "The Legends"..veľmi by som to chcel.

Ty aj vieš čo píšeš? Ja hrám túto hru dva roky a prívlastok The Legends si môže dať, len pár ľudí, ktorý niečo dokázali na s1, ktorý premýšľali nad hrou a ktorý ju aj pochopili. The Legends určite nie sú tí hráči, ktorý obletovali po všetkých mestách a vyzvedali, prosíkali o radu, potom nakoniec robili najväčšieho machra a aj robia.
Ak by sa aj spustil, takýto svet, bez nugget, vôbec nezáleží na tom, či legenda bude prvá, alebo tridsiata (všetko záleží od času, koľko sa venuje hre), ale určite by bolo víťazstvo hodnotnejšie, ako na iných svetoch, tak ako to spomenul vlaka.
Pre mňa ostanú legendy legendami, viem ktorý sú to aj bez toho na akom mieste sa umiestnia v rebríčku.
 

DeletedUser

Hosť
myslím že si veľa zakladáte na mene The Legends, no na arizone zatiaľ po rozpadnútí tej ich alianciu nič, ale vôbec nič nedokázali. V top 15 v Expoch majú jedného hráča, v Top 15 v dueloch majú 2 hráčov, v pevnostiach nie sú nič extra, proste trošku nadpriemerné mesto, nič extra. Napríklad jericho, alebo bumble bee majú raz toľko pevnostných bodov. Tak si tu už neriešte svoje komplexy že už nieste najlepší, nemíňajte do tejto hry stovky eur a hrajte
 

DeletedUser

Hosť
Ty aj vieš čo píšeš? Ja hrám túto hru dva roky a prívlastok The Legends si môže dať, len pár ľudí, ktorý niečo dokázali na s1, ktorý premýšľali nad hrou a ktorý ju aj pochopili. The Legends určite nie sú tí hráči, ktorý obletovali po všetkých mestách a vyzvedali, prosíkali o radu, potom nakoniec robili najväčšieho machra a aj robia.
Ak by sa aj spustil, takýto svet, bez nugget, vôbec nezáleží na tom, či legenda bude prvá, alebo tridsiata (všetko záleží od času, koľko sa venuje hre), ale určite by bolo víťazstvo hodnotnejšie, ako na iných svetoch, tak ako to spomenul vlaka.
Pre mňa ostanú legendy legendami, viem ktorý sú to aj bez toho na akom mieste sa umiestnia v rebríčku.

Mc máš čistú pravdu ako to všetko je.
 

DeletedUser

Hosť
Áno, ten nápad mi sem už dali, nevšimol som si ho a rozhodne, nechcem nikoho kopírovať, pokiaľ sa tá téma oživí, budem rád :) Aj tak si ale myslím, že by bolo rozumnejšie to posunúť ďalej rovno, uvidíme či sa nájde nejaký ochotný prekladateľ, ktorý by tento alebo ten MrHavko-v nápad preložil do ENG a dal na beta fórum, poprípade na DE fórum.
 

DeletedUser

Hosť
Preklad (slovenčina > angličtina)
Proposals for new special worlds has already been enough, but why not to do pure world without premium? Yes, the world decides that pulls from INNO real money, but I think it would be well made, highlight the positives that would certainly be attracted to play the older less active players in the new world, so it might not be such a bad idea. .
Eternally problems players unhappy with where the game falls, like myself, would have been satisfied. Were satisfied by the players, who can not afford to pay a premium and even those who would be chasing the nugeťáckych worlds. In this world would simply not be absolute and no premium would be played only by individual skills and capabilities of the player.

I would also like to look at proposals for amendment of this idea and eventually you could help us with your vote in the poll.
 

DeletedUser2929

Hosť
Preklad (slovenčina > angličtina)
Proposals for new special worlds has already been enough, but why not to do pure world without premium? Yes, the world decides that pulls from INNO real money, but I think it would be well made, highlight the positives that would certainly be attracted to play the older less active players in the new world, so it might not be such a bad idea. .
Eternally problems players unhappy with where the game falls, like myself, would have been satisfied. Were satisfied by the players, who can not afford to pay a premium and even those who would be chasing the nugeťáckych worlds. In this world would simply not be absolute and no premium would be played only by individual skills and capabilities of the player.

I would also like to look at proposals for amendment of this idea and eventually you could help us with your vote in the poll.

Nie je to Google Prekladač ? :D
 

DeletedUser

Hosť
A čo z toho máte že hráte bez prémia? Hrajte bez neho a ostatný nech si platia,nechápem prečo stále chcete bez prémia,ja som si kúpil len jedenkrát pretože bola tá akcia 3x viac a to je koniec.

prestne ja som si kúpil iba ked bola zlatá horúčka...

oni sa narobia nič s toho nemajú... preto aj tie hry vymýšlajú aby zarobili nie aby prerobili;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore