Nový svet, čo takto to skúsiť bez prémia ?

Páči sa vám môj nápad ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    110
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
myslím že si veľa zakladáte na mene The Legends, no na arizone zatiaľ po rozpadnútí tej ich alianciu nič, ale vôbec nič nedokázali. V top 15 v Expoch majú jedného hráča, v Top 15 v dueloch majú 2 hráčov, v pevnostiach nie sú nič extra, proste trošku nadpriemerné mesto, nič extra. Napríklad jericho, alebo bumble bee majú raz toľko pevnostných bodov. Tak si tu už neriešte svoje komplexy že už nieste najlepší, nemíňajte do tejto hry stovky eur a hrajte

Akože dosť od veci a jedným slovom zabiješ to druhé...Najprv tu spomínaš The Legends ako hráčov a potom keď sa vyjadrí názor už hovoríš o meste? Ako sa ťa pýta Mc...ty vieš čo píšeš? :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
Výborný nápad, no väčšina ľudí by hrala iba tam. Musel by tam byť limit nejakých 10 000 hráčov. :(
 

DeletedUser

Hosť
jj keby bol tento svet, hned by som nanho išiel .. lebo som prestal hrat west kvoli premiam
 

DeletedUser198

Hosť
mne sa zdá že som niekde čítal že inno nahodí 2 Nové svety a potom 1 starý,čiže každý tretí svet by mal bežať po starom
 

DeletedUser

Hosť
nie...je to nereálne, aby to INNO šlo by tým samo proti sebe.
 

DeletedUser

Hosť
No ja poviem len dve pripomienky, áno páči sa mi to bolo by to pekné a rád by som si skúsil. :xmas7

Ale skúste si predstaviť že máte brigádu a super pohoda, ale nedostávate za
ňu zaplatené. No veľa z Vás by asi takto nechcela fungovať :xmas4.
 

DeletedUser3828

Hosť
Ice, vieme ako to funguje, ja osobne im pošlem dve sms, ak by malo INNO zkrachovať kvôli jednému svetu, ktorý by bol bez prémií a najlepšie aj bez šamana, nech je svet čo najťažší.
Aspoň prestanú profily hráčov písané typu: " kupujete si ilúziu ......" a tak ďalej, ktorý asi nepochopili, ako funguje ozajstný reálny svet, ktorý je len o peniazoch. Je to v politike, športe a The West nie je výnimkou.
 

DeletedUser

Hosť
čo tak dať novy svet 7? samozrejme obyčajný z 2 hodinovov pracou nikde neviem najsť tak aspon kedy bude?:xmas1
 

DeletedUser

Hosť
Nie najprv bude svet taký istý ako je Arizona a potom by mali byť až normálne svety :) a myslím že keď bude mať byť nový svet dozvieš sa to :)
 

DeletedUser4412

Hosť
dobry napad, ale ako uz tu bolo spominane, nebude svet, za ktory sa nebude dat nic zarobit...takze podla mna to urcite neprejde...
 

DeletedUser

Hosť
Súhlasím s nápadom ale podľa mňa ho INNO nezoberie. Inak fakt veľmi dobrý nápad každý si príde na svoje.
 

DeletedUser

Hosť
Btw. kdesi som videl, že musí byť 100 hlasov a aspoň 80% za áno a tu je cez 80%, takže by sa to malo poslať.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore