Nový svet pre skúsených hráčov

  • Zakladateľ témy DeletedUser5175
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5175

Hosť
Tak ja som hrac zo svetu jedna ,, a urcite viete ze nie len na svet 1 ale aj na svete 2,3,4,5, je strasne mala aktivita a este je tam aj malo hracov ,napadlo ma ze by sa urobil cisto novy svet na kotry si kazdy moze presunut 1 svoju postavu ktoru mu prenesie aj s jeho lvl a aj s peniazmi a vsetko ostatne co k tomu partri...A bude sa dat pozret kto bol v tvojom meste/aliancii predtym ako si sa dal na novy svet.. Kazdy hrac dostane ponuku ze sa da na novy svet alebo ostane na starom ,, a bude mat na vyber jednu s postav co vlastni :) takze ja ak hram na svete 1,2,5, tak si mozem vybrat iba jednu postavu a aby clovek nelutoval za starou za kazdy lvl co ma na tej druhej dostane napriklad 200Xp alebo 20upd ,a inventar+ peniaze s uctu na tom co zanikne , to je len napad ale treba ludom nejako zaplatit uhradu :)ˇpovedzte si ci sa vam to paci alebo nepaci ludia s ari..a buf..vas sa to netyka :)


Ps:opravujem sa v nazve starych*
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6280

Hosť
Urćite je niečo potrebné urobiť,už sa tu spomína dosť spojenie svetov kde je málo hráčov,resp.málo aktívny svet,to by sa mne osobne páćilo viac.:howgh:


10ht6y8.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nesuhlasim stym na svete 1 je dost ludi čo su aktivny! Na ostatnych mi to nevadi
 

DeletedUser5175

Hosť
ches mi povedat ze 3000 ludi ked tam je s toho ani nie 1000 hra ze je to aktivne ?? ,, asi iba u vas v alianci ... trosku sa poobzeraj aj po svete.. ked sa to spoji bude aktivnich aspon 5 - 6 000 a co taka 2ka ? ,,tam uz uplne 2000 ludi tam je a stoho ties kopu nehra :)


A netreba mysliet len na seba ,, je fajn ze mate kazdu pevnost a ze si expite ale mi stej hry nic nemame a odchadza cim dalej tym viac hraco ..a ked sa toto spoji tak to bude mat uplne inu mieru ako doteraz a bude to ako na zaciatku svetu len nie s 1 lvl :) a ked sa nieco podobne nezorganizuje upadnu stare svety :) a na jednotke je t tiez biede ak by nebolo toto nepisem a nedavma tento navrh :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Je to skvely napad aj stoho dovodu ze na boj pride sotva 20 ludi aj to je skor zázrak.Duelovanie je slabe este si pametám ako som hral svet 1 asi tak pred rokom.Pevnosti sa naplnili skoro stale ,ale teraz strach a hroza.Rozhodne som za aby sa svety spojili .

David: Este trochu nad tym popracuj ja by som este pridal to ze by ostalo iba lvl a ten o
inventar.A vymazali by sa mesta (tie by sa dali na novo postavit), pretoze sa moze stat ze na je na tom istom viac viac miest a na novo zrestatrtovat aliancie a duelovy rank a aj lvl. duelovy.

To by bolo tak odo mna vsetko.

Lovu zdar.
 

DeletedUser5175

Hosť
Je to skvely napad aj stoho dovodu ze na boj pride sotva 20 ludi aj to je skor zázrak.Duelovanie je slabe este si pametám ako som hral svet 1 asi tak pred rokom.Pevnosti sa naplnili skoro stale ,ale teraz strach a hroza.Rozhodne som za aby sa svety spojili .

David: Este trochu nad tym popracuj ja by som este pridal to ze by ostalo iba lvl a ten o
inventar.A vymazali by sa mesta (tie by sa dali na novo postavit), pretoze sa moze stat ze na je na tom istom viac viac miest a na novo zrestatrtovat aliancie a duelovy rank a aj lvl. duelovy.

To by bolo tak odo mna vsetko.

Lovu zdar.

myslels som to aj tak ze lvl ostanu :) lebo odznovu sa naot kazdy vykasle :)
 

DeletedUser5175

Hosť
Verim tomu ze tu bude dost vela suhlasov uvidime co odpise herna podpora a ked sa bude nejak hlasuvat len to rozposleme a bude :)
 

DeletedUser4268

Hosť
Hlasovať by bolo dobré ale nie len tu na fóre ale nejak dať hlasovanie do hry lebo nie každý čo hrá the west chodí aj na toto fórum :neisty:
 

DeletedUser5175

Hosť
Hlasovať by bolo dobré ale nie len tu na fóre ale nejak dať hlasovanie do hry lebo nie každý čo hrá the west chodí aj na toto fórum :neisty:

Tiez pravda ale pold amna podpora herna bude chet vedeit aj nase nazory predbezne odtialto s forka
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4891

Hosť
Dobrý nápad, včera sme mali obranu malej a do útoku došlo 40 ľudí :ehmehm:
 

DeletedUser

Hosť
Dobrá myšlienka.

Páči sa mi tento nápad,bolo by to zatraktívnenie hry pre stále aktívnych strelcov. Jednoducho počet ľudí v alianciach nedáva istotu plnohodnotných bojov o pevnosti a tie sú podľa mňa momentálne jedinou vecou ktorá tu stojí za aktivitu.
Som úplne pre nejaký takýto postup pre vylepšenie. :slovensko: :howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore