Nový svet pre skúsených hráčov

  • Zakladateľ témy DeletedUser5175
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Je to dobrý nápad a niečo by sa patrilo urobiť, v pláne, ako tu už písala jedna hráčka, je spájanie herných svetov. Viac podrobností Vám zatiaľ nemôžem napísať, sám neviem presne akým štýlom to má byť.
 

DeletedUser4685

Hosť
no ja som jednoznacne za na sk2 to upada nehoraznou rychlostou a je coraz menej hracov v bojoch uz strednu ani nezaplnime


dufam to spajanie svetov bude cim skor lebo takto starsie svety pridu o vela hracov
 

DeletedUser5175

Hosť
Je to dobrý nápad a niečo by sa patrilo urobiť, v pláne, ako tu už písala jedna hráčka, je spájanie herných svetov. Viac podrobností Vám zatiaľ nemôžem napísať, sám neviem presne akým štýlom to má byť.

hej viem otom ale toto je torsicku pomeneny napad , urcite sa najde par ldui co nebude suhlasit lebo ma viacej postav ako aj ja mam len mne to je jedno racej si zahrajem jednu poriadne ako 3 vobec , a to ze bude nejaky dar od inno ak sa zbavia svojej psotavy napriklad snej dostanu hp invent co sa da drazit a za veci s uloch ako je zlata puska , zlata sabla a zlaty kolt tak dostanu nejaku vec napriklad premiovu a ked ma napriklad lvl 120 a che za tne druhy tak dostane dajem tomU 1200 upd je to len navrh ale urcite to je lepsie ako nic nemat :)
 

DeletedUser8592

Hosť
tiež si mislím že to buďe dobré, spraviť niečo takéto
 

DeletedUser4403

Hosť
Tiez suhlasim so spojenim svetov, cim skor, tym lepsie.
Len si myslim ze kym sa to zrealizuje, bude uz asi neskoro :grrr:
 

DeletedUser4685

Hosť
presne sefe trebalo by to cim skor spravit lebo ak to pojde takto dalej sa na boje ani neoplati chodit a aktivita hracov brutalne upadne

to spajanie svetov bol plan na tento rok nuz podla mna by sa vsetci hraci na svetoch od 1-5 tesili keby to bolo cim skor
 

DeletedUser4214

Hosť
Prečo nie ale...

Tiez suhlasim so spojenim svetov, cim skor, tym lepsie.
Len si myslim ze kym sa to zrealizuje, bude uz asi neskoro :grrr:

Je to žalostné no bohužiaľ je to tak, :(
nieje ľahké pozerať ako svet do ktoreho ste vrazili čas upadá a vy tomu ani nedokážete zabrániť.:pif paf Áno spojenie svetov je riešenie ale vzniknu tak konflikty a svet bude rozhádzaný... to nevravím o tom že bude problém sa pre niektorích hráčov rozhodnúť a niektorích by práve to odradilo že za účet na inom svete dostanu "iba náplasť
wacko.gif
" vznikne aj bordel v bojoch rebríčku a podobne čo môže viesť ku konfliktom . Preto to INNO :p musí premyslieť a navrhnúť tak aby to hráčov neodradili.Každý hráč príde o čas ktory venoval danemu svetu iba tým že si vybral iný preto treba dať tomu čas ktorý samozrejme na niektorých svetoch nieje pretože "umierajú za jazdy"
ohmy.gif
.... no každý chce zarobiť a len dúfam že spájanie svetov nezmení nastavenia servera (myslím skrátený čas práce a nugetovanie
nowink.gif
)

Je to v plánovaných tohtoročných "updatoch"
boone.gif
tak bud sa toho dočkáme a bude to nedoriešený bordel alebo sa toho nedočkáme a počet hráčov klesne na minimum
ohmy.gif
i keď to je teraz biedne...
facepalmf.png


TIME IS NEEDED
dastardly.gif
! ale niektoré svety ho nemajú... toľko môj názor na prerobený návrh "planovanej novinky"
Laie_612.gif


Prajem príjemný zvišok dňa
tumbleweed.gif
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5175

Hosť
Verím Linteo,že sa už o tom zamýšľate,ale aby to nebolo zasa o rok.
Kto rýchlo dáva dva krát dáva. :howgh:

Mas pravdu treba to co najskorej aby neboli straty,, ale ako som uz neikolko krat pisal .. nech je moznost ze ludia si vyberu jednu postavu a ostatne im zaniknu a dostanu zato veci peniaze upd to necham na INNO . :) dufam ze sa to co najskorej bude organizovat .. ak sa da dajte sem hlasovanie a ptoom ked bude predbezne na fore za tak dajde to do hry :) ale vidim ze vecina ludi je za tak asi neni co riesit :) kludne mozem to este prepracovat , napadov je dost :)
 

DeletedUser

Hosť
Verím Linteo,že sa už o tom zamýšľate,ale aby to nebolo zasa o rok.
Kto rýchlo dáva dva krát dáva. :howgh:
 

DeletedUser4341

Hosť
Neviem si predstaviť, ako by sa to dalo prakticky zrealizovať. To nie je len tak, že presuniem svojho panáčika z jedného sveta na druhý a pribalím si tam niečo zo sveta, ktorý som opustila. Je to dosť zložité a tým pádom by dochádzalo k omylom (všetko to treba do detailu naprogramovať) a nakoniec by to tak doplietli, že by nefungovalo nič. Update je oveľa jednoduchší a aj tak dosť dlho trvá pokiaľ vychytajú všetky chyby. Mne sa napr. na bete stalo, že po update mi chýbali veci, čo som mala na sebe. Tým pádom, že bol update, tak im informácia o tom, že čo som to vlastne mala, chýbala. Musela som im napísať, čo mi chýba. Na všetko som si nevedela spomenúť. Keby sa to stalo pár stovkám ľudí z piatich svetov, tak neviem, či by niekedy ten nový svet začal fungovať aj s tým, čo si hráči chceli preniesť zo starého.
 

DeletedUser5175

Hosť
Neviem si predstaviť, ako by sa to dalo prakticky zrealizovať. To nie je len tak, že presuniem svojho panáčika z jedného sveta na druhý a pribalím si tam niečo zo sveta, ktorý som opustila. Je to dosť zložité a tým pádom by dochádzalo k omylom (všetko to treba do detailu naprogramovať) a nakoniec by to tak doplietli, že by nefungovalo nič. Update je oveľa jednoduchší a aj tak dosť dlho trvá pokiaľ vychytajú všetky chyby. Mne sa napr. na bete stalo, že po update mi chýbali veci, čo som mala na sebe. Tým pádom, že bol update, tak im informácia o tom, že čo som to vlastne mala, chýbala. Musela som im napísať, čo mi chýba. Na všetko som si nevedela spomenúť. Keby sa to stalo pár stovkám ľudí z piatich svetov, tak neviem, či by niekedy ten nový svet začal fungovať aj s tým, čo si hráči chceli preniesť zo starého.

Neni nikde napisane ze to ma byt hned zajtra :).. verim tomu ze asi na 1 den urcite vypnu west ale tak stale lepsie ako ked za rok nebude nitko hravat lebo to zanikne uz teras je vsade malo ludi a nebudu prenasat kazdeho ale len aktivnich neaktivny to asi nepotvrdia cize nebude toho az tolko , mozno pre par ludi tato hra je este trochu zabavna ale toto ubudanie skazilo vela ludom chut hrat.. a je to aj vidno aj te update atd.. ale dost si na zvyklo .. toto INNO game nedomyslelo co sa stane ak vela ludi odide asi :eezmurk: ale verim ze su to chapavy ludia ked uz to vlastna a daju si namahu trosicku aby tato hra pre nas bola taka ako dakedy :) a podla mna na slovensku neni treba otvarat nove servery aj tak tam nedojdu novy ludia iba ty co to hraju urcite bude lepsie lakat ludi do arizony a buffala , a nam to presunu , potom to bude idelna hra budu plne boje bude kopec duelov budu sa veci dobre predavat proste nebude nuda bode to ako by malo byt :) :pif paf
 

Deleted User - 4

Hosť
Hneď ako budem vedieť nové info ohľadom spájania svetov, určite sa to všetci dozviete, takže sa nemusíte báť, že to bude zajtra bez oznámenia a podobne :)
 

DeletedUser5175

Hosť
Hneď ako budem vedieť nové info ohľadom spájania svetov, určite sa to všetci dozviete, takže sa nemusíte báť, že to bude zajtra bez oznámenia a podobne :)

Ok dakujem :) ,, nechaj prosim ta tuto temu otvorenu chem vidiet ci suhlasia aj ostatny :) lebo toto mi zasa nabudilo chut hrat a myslim ze aj vela ludom :)
 

DeletedUser4701

Hosť
som dost proti...clovek hra dajme tomu na vsetkych svetoch, dajme tomu ze je zberatel a na 3 och svetoch ma vsetky veci co existuju na weste... a teraz sa ma rozhodnut pre jednu postavu? Podla mna chore :/ ked tak preniest vsetky postavy a sam sa rozhodne ktoru si zvoli (bude si ich vediet prepinat) a s ktoru bude pracovat, s ktorou plnit ulohy a s ktorou pojde na boj...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore