Nový svet pre skúsených hráčov

  • Zakladateľ témy DeletedUser5175
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
som dost proti...clovek hra dajme tomu na vsetkych svetoch, dajme tomu ze je zberatel a na 3 och svetoch ma vsetky veci co existuju na weste... a teraz sa ma rozhodnut pre jednu postavu? Podla mna chore :/ ked tak preniest vsetky postavy a sam sa rozhodne ktoru si zvoli (bude si ich vediet prepinat) a s ktoru bude pracovat, s ktorou plnit ulohy a s ktorou pojde na boj...


MAJKO ide o to aby sa dalo poskladať z 2-3 postáv to naj. a už je na tebe či budeš plniť úlohy alebo bojovať o pevnosti poprípade aj aj. Ak splníš všetký úlohy a nazbieraš veci na zberatelské ..........

pistolero.jpg Potom by sme mohli skončiť aj takto,bez činnosti. ;)
 

DeletedUser5175

Hosť
Neviem ci ide niekomu o nico ine ale mne ide si oto zahrat poriadne tuto hru.. a pokial si ju zahrma na 1 super bude to lepsie ako na 4 na nic :)
 

DeletedUser4701

Hosť
nepochopil si ma ja som to myslel tak: ze ked jeden herny svet tak v nom mat moznost vytvorit si 5 hernych postav a mozes kazdu rozvijat inym smerom,chapes?

ze ked hras na SK1,2,3,4,5 prenesu sa ti vsetky a napr v pravo dole si budes vedet prepnut s ktorou co budes robit... Ked hra nekto len SK1,3 napr... tak si prenese len 2 postavy popripade vytvori dalsie v tom novom velkom svete.

Ale navrh prenies si len jednu posatvu sa mi nepaci...predstav si ze clovek do toho vraza peniaze aj cas a ma 4 postavy stratit?!
 

DeletedUser6280

Hosť
Reakcie

Mne by sa osobne páčilo spojiť 2-3 svety podla počtu hráčov a nič viac,je otázne ako by sa riešila situácia kto má viac postáv resp.na viacero svetoch,to neviem ako by sa to vyriešilo,ak by si mal mať viac postáv na jednom svete,myslím že by bol tým konkrétny hráč zvýhodnený.To je jednoducho podla mňa"kravina"..môj názor.:howgh:
 

DeletedUser5175

Hosť
nepochopil si ma ja som to myslel tak: ze ked jeden herny svet tak v nom mat moznost vytvorit si 5 hernych postav a mozes kazdu rozvijat inym smerom,chapes?

ze ked hras na SK1,2,3,4,5 prenesu sa ti vsetky a napr v pravo dole si budes vedet prepnut s ktorou co budes robit... Ked hra nekto len SK1,3 napr... tak si prenese len 2 postavy popripade vytvori dalsie v tom novom velkom svete.

Ale navrh prenies si len jednu posatvu sa mi nepaci...predstav si ze clovek do toho vraza peniaze aj cas a ma 4 postavy stratit?!

To je potom multiucet.. a mzono si to nevsimas kedze na jednottke nemas mesto alinaicu nechodis na boje , ale 1 upada ... a mozno je par ludi co pracjuju robia ulohy ako ty nuz viacej je bojovnikov o pevnost duelantov atd. :) musis brat ohlada na kazdeho , a to co si dal do ineho svetu by ti bolo uhradene .. alebo by si na starom svete ostal a jednu potavu yb sis i previedol ja som tam dal ze kazdy hrac si moze previest postavu a nie ze musi kazdy co neceh aby to zaniklo si ju tam urcite da
 

DeletedUser

Hosť
Ako tak pozerám, tak za za SK 4 sa okrem Majka nik nevyjadril(o niečom to svedčí:() a ten by chcel mať na jednom svete 5 postáv:Oo(tí ktorí vedia o čom hovorím asi len púlia oči, keď to vidia...). Ale k veci, kto hrá štvorku, tak vie ako to tam vypadá-boje neexistujú, duely síce áno, ale ovláda ich jedno mesto, bez urážky:p, takže čím skor sa svety spoja tým lepšie, samozrejme chápem aj tých, ktorí hrajú na viacerých svetoch, ale určite sa to bude dať nejako rozumne riešiť. Asi tak...
 

DeletedUser4701

Hosť
nie multiucet! este to o otom nevravim ale ja som to myslel tak zhrnuli by sa vsetky postavy zo svetov do jedneho dajme tomu SK1...

Kto vlastnil predtym 5 svetovych postav na jeden nick by mu ustali a dali by sa preklikat, ziadna by stou druhou nemala nic spolocne...vpodstate tak isto ako to je aj teraz kazda je ina len je roztusena po 5tich svetoch (aj tak vsetky svety su na chlp po mapovej stranke rovnake) nezozerte ma tu je to len nazor...
 

DeletedUser5175

Hosť
nie multiucet! este to o otom nevravim ale ja som to myslel tak zhrnuli by sa vsetky postavy zo svetov do jedneho dajme tomu SK1...

Kto vlastnil predtym 5 svetovych postav na jeden nick by mu ustali a dali by sa preklikat, ziadna by stou druhou nemala nic spolocne...vpodstate tak isto ako to je aj teraz kazda je ina len je roztusena po 5tich svetoch (aj tak vsetky svety su na chlp po mapovej stranke rovnake) nezozerte ma tu je to len nazor...

Môj navrh bol urobit take nieco za za kazdy lvl dostanes nejake upd napriklad za 120 jednu co mas dostanes 2000 upd ked ich mas 4 na inom svete tak 8000 , a dostanes nejake veci ako napriklad za zalatu pusku co tma mas premiova truhlica.. za inventar peniaze s predajnej + 20% popripade veci co sa nedaju kupit sa prenesu .:howgh:
 

DeletedUser4179

Hosť
nie multiucet! este to o otom nevravim ale ja som to myslel tak zhrnuli by sa vsetky postavy zo svetov do jedneho dajme tomu SK1...

Kto vlastnil predtym 5 svetovych postav na jeden nick by mu ustali a dali by sa preklikat, ziadna by stou druhou nemala nic spolocne...vpodstate tak isto ako to je aj teraz kazda je ina len je roztusena po 5tich svetoch (aj tak vsetky svety su na chlp po mapovej stranke rovnake) nezozerte ma tu je to len nazor...

Môžeš to pomenovať ako chceš. Či preklikávať medzi postavami, alebo ich mať hneď naraz päť. Tak či tak je to multiúčet. Jedine že by si dodržiaval pravidlá o obchodovaní medzi hráčmi, súbojmi a kupovanií na trhu. V každom prípade by sa moderátori zapotili kým by skontrolovali všetky sťažnosti. Či prenesieš nejaké postavy, alebo neprenesieš, vždy tu bude niektorá strana hráčov nejakým spôsobom sa cítiť poškodená. Ide len o to či to budú ochotní tolerovať a zostanú hrať, alebo nie.
Spojenie svetov prináša viac otázok ako odpovedí. Napr. okrem prenosu postáv ide aj o mestá. Ako preniesť mestá? A neodpovedajte mi že by sa postavili nanovo. Niektoré mestá stoja na svojich miestach z určitých dôvodov. Zažil som sťahovanie troch miest z okraja mapy do stredu mapy. A bol to pekný chaos stratili sme 40% hráčov.
Áno súhlasím, zlúčiť svety je posledná možnosť ako zachrániť hru The West, ale nebude to také jednoduché.
 

DeletedUser5175

Hosť
Môžeš to pomenovať ako chceš. Či preklikávať medzi postavami, alebo ich mať hneď naraz päť. Tak či tak je to multiúčet. Jedine že by si dodržiaval pravidlá o obchodovaní medzi hráčmi, súbojmi a kupovanií na trhu. V každom prípade by sa moderátori zapotili kým by skontrolovali všetky sťažnosti. Či prenesieš nejaké postavy, alebo neprenesieš, vždy tu bude niektorá strana hráčov nejakým spôsobom sa cítiť poškodená. Ide len o to či to budú ochotní tolerovať a zostanú hrať, alebo nie.
Spojenie svetov prináša viac otázok ako odpovedí. Napr. okrem prenosu postáv ide aj o mestá. Ako preniesť mestá? A neodpovedajte mi že by sa postavili nanovo. Niektoré mestá stoja na svojich miestach z určitých dôvodov. Zažil som sťahovanie troch miest z okraja mapy do stredu mapy. A bol to pekný chaos stratili sme 40% hráčov.
Áno súhlasím, zlúčiť svety je posledná možnosť ako zachrániť hru The West, ale nebude to také jednoduché.

Ale je trosicku ine pozvat hracov do mesta ako ked inno hned jak zapnes vesti ti tam da ze o co ide a preniest postavu na ten svet :) nejak automoaticky by to mohlo ist
 

DeletedUser4214

Hosť
Nevhápem...

Zdravím

http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=18510

Ktomu chcem povedať iba pár viet.
Áno je to nápad dobrý, ale keď si každý pôjde kam chce tak to bude väčší bordel.. :pif paf . myslím že by INNO nezabilo spraviť čistý server :pánko a tam kto chce sa presunie ved na starích tam sú neaktívni a pevnosti ktore už niekto vlastní noví hráči by museli drieť.... Aj tak by sa presunuli asi aktivni a neaktivni v ratane dovolenkárov by ostali..
censored.gif
. a navyše je to cele nedomyslené ano bolo by to fajn ale ak tam budu sekať boje a vypadávať chaty tak to má zmyslel iba taký, aby to zachránilo par stoviek hráčov a oživilo ako duely tak boje alebo obchody... :howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5175

Hosť
No to som aj ja myslel. Bez toho do roka je len ari a bufalo :(
 

DeletedUser7779

Hosť
Súhlasím, dobrý nápad, hodili by sa. A pridal by som ku tejto téme anketu. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore