Nový svet pre skúsených hráčov

  • Zakladateľ témy DeletedUser5175
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7176

Hosť
Tvoj nápad sa mi páči dám ti R+ myslím, že by to zvýšilo oveľa viac aktivitu na svetoch 1,2,3,4,5
 

DeletedUser5708

Hosť
Určite nie. Som zástanca názoru: Zachovajme, čo sa zachovať dá a Zlepšime, čo sa zlepšiť dá. No v tomto prípade volím Zachovanie. Hráči z môjho sveta sú zohratý tým, a predstava, že polovica z nich sa do toho sveta nedostane (Viď max. počet hráčov) bz mi pripadala trochu viac smutná...
 

DeletedUser5175

Hosť
Určite nie. Som zástanca názoru: Zachovajme, čo sa zachovať dá a Zlepšime, čo sa zlepšiť dá. No v tomto prípade volím Zachovanie. Hráči z môjho sveta sú zohratý tým, a predstava, že polovica z nich sa do toho sveta nedostane (Viď max. počet hráčov) bz mi pripadala trochu viac smutná...

Ak ste zohrany tym tak urcite tam pojdete spolu :) a takto sa ten tym rozpadne do roka ver mi :) ,,uz teraz zacina ta hra na starsich svetoch koncit.
 

DeletedUser5708

Hosť
No ale nie každý sa do toho sveta zmestí. Keby bolo že nekonečno možných hráčov tak beriem...
 

DeletedUser5175

Hosť
:)).. a myslsi ze nas je tak vela ?? do toho smetu sa 15 000 zmeti urcite a tolko nas ani neni :D .. opakujem arizona a buffalo tam nedje .
 

DeletedUser5175

Hosť
Asi to mozete zamknut , kezde uz to poriesilo INNO game a je to uz tunak viac oficialnejsie dakujem.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore