Nový svet so starou verziou hry

DeletedUser

Hosť
Zdravím všetkých. Možno, že tento nápad tu už niekoľkokrát padol(ak áno kľudne tento topic vymažte) ale chcel by som sa opýtať, či by bolo možné spustiť jeden svet, so starou verziou hry TW, bez toľkého množstva súprav, so starou mapou atď, atď... Viem, že mnohým hráčom updaty znechutili hru. Preto by bolo možno na mieste spýtať sa aj ich samotných či by niečo takéto privítali(formou ankety).
Ďakujem každému, kto si to prečíta a vyjadrí sa k tomu
S pozdravom brcooo
 

Deleted User - 4

Hosť
Spomínal som to aj na chate v El Pase - Bolo by to určite super, páčilo by sa to nepochybne veľa ľudom, ale žiaľ, nikdy to nebude..
 

DeletedUser10940

Hosť
ja osobne by som teda na taký svet už nešiel ak sa má táto hra niekam posunúť tak dopredu a nie dozadu...
 

DeletedUser11114

Hosť
Tak sa posunula dopredu, že to ľudí prestáva baviť...nech sa posunie dopredu, ale iným smerom ako teraz...pretože takto to na Slovensku naozaj zanikne. Celkom by ma zaujímalo aká je situácia v ostatných štátoch, kde hrajú west. Či aj tam je pokles alebo nie...
 

DeletedUser10940

Hosť
každá hra ma po istom čase pokles pretože neustále pribúdajú nové hry
 

DeletedUser9056

Hosť
Lenže west je momentálne jediná hra svojho druhu na trhu... :neisty:
 

DeletedUser11114

Hosť
Asiko trefa. West je jediná hra svojho druhu na trhu. Mňa iné hry nebavia. Nič na štýl divokých kmeňov a podobne ma nebaví. Takže by ma mrzelo, keby jedinečná hra svojho druhu dospela k zániku. Jedine, ak by ju inno nahradilo novou.
 

DeletedUser9056

Hosť
Asiko trefa. West je jediná hra svojho druhu na trhu. Mňa iné hry nebavia. Nič na štýl divokých kmeňov a podobne ma nebaví. Takže by ma mrzelo, keby jedinečná hra svojho druhu dospela k zániku. Jedine, ak by ju inno nahradilo novou.

Presne, napr. nerozumiem načo vôbec prišiel Elvenar. Ďalšia hra, kde staviaš mesto. FoE, TW, TW2, Grepolis, Elvenar... všetko to isté (len obdobie je iné). Nestačí? Ach jáj. :neisty:
 

DeletedUser11114

Hosť
Veď to, tých hier čo ma nebavia je ako maku, na ten štýl.
 

DeletedUser7318

Hosť
Aj mne by sa svet s tarou verziou páčil a už som to dávnejšie spomenul .A to že hra pomali , ale isto ide dole vodou je všade.... hrám na cz a je to tam to isté ako tu a na bojovom svete som si popísal s hráčom z HUN a rovnaké skúsenosti mal .Tie súpravy to isto kazia a stačilo by iba na vianoce dať nejaké súpravy do tomboly a ostatné tomboly by boli o surovinách a posilneniach napríklad :)
 

DeletedUser11114

Hosť
Jediná hra tohto druhu a oni ju tak ničia. Absolútne to nechápem. Starý west keby nám pustili aspoň ako speed, alebo len ja neviem na pol roka ako bonusovku. Toľko by tu toho mohli porobiť, aby bol west hratelnejší a lákavejší.
 

DeletedUser10980

Hosť
Nový svet

Ja osobne som rada tejto hre. Vo Weste si každý nájde niečo čo sa mu páči, ale stálo by za to, aby vzniklo niečo celkom nové. Nestačí len preenovať nový svet s úlohami čo sú na doterajších svetoch. Bolo by treba vymyslieť aj niečo iné s novými úlohami, produktami remeslami a pod.
 
velmi by som privital stary svet,nie uplne ten prvy asi tak svet 4 - 5,dobre svety,boli tam aj stare veci a zacali pribudat novinky,zacalo sa zvysovat HP na bojoch,prisiel opasok do gentlemana a podobne sprostosti.ale najviac mi chyba ze vtedy sa bili hraci s hp,ze kto pojde na hrot aby sa pochvalili s uhybmi,a nie ako teraz len DMG a neochota striedat ,lebo to asi neustojim na svojej vezi.vela ludi zabudlo alebo ani nezazily ze dostat sa do boja bola skor vysada a zabava,teraz je to uz len nuda . navysovanie hp setmy a vylepsovanie pusiek ,kde aj pracovnik da dmg 1000 na kolo,znamena ze tato hra uz nema zo zakladom hry nic spolocne uz davno
 
Hore