Nový Svet - Texas

Páči sa vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    115
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Texas

images


Ste skúsený? Myslíte si, že patríte medzi najlepších hráčov? Registrujte sa na nový svet Texas a dokážte to!

Čo je na tomto svete zaujímavé?
- Nie je možné si aktivovať premium, alebo využiť iné výhody premium účtu!
= Vo hre ide čiste len o vaše skúsenosti. Žiadne výhody od ostatných hráčov!

- V rebríčku schopnostiach neni možné vidieť schopnosti ostatných hráčov!
= Vaše schopnosti budú navždy záhadou pre ostatných! Väčšie napätie pri dueloch, lebo nebudete mať tušenie do čoho sa púšťate!
[SPOIL]
11519540.jpg
[/SPOIL]

- Pri víťazstve nad NPC protivníkom, obtiažnosť duelu sa zväčší o 2!
= Duely s NPC, budú dvakrát ťažšie!!

- Motivácia pri prácach a dueloch sa stráca o 2xviac! (napr. 2 hodiny práce = -12% motivácie)
= Ťažšie získavanie úrovní, duelantov bonus sa stane dôležitejším.

- V prácach bude dvakrát väčšia šanca, že sa zraníte!
= Väčšie napätie, práce kde máte málo pracovných bodov, menej využijete zo strachu s prípadného bezvedomia! Väčšie využite pracovných bodov
[SPOIL]
no2qp.jpg
[/SPOIL]

- A samozrejme žiadny tutoriál a nápoveda na začiatku! :D

beznzvun.jpg
Takže neváhajte a ukážte čo je vo vás!


Takže páči sa vám tento návrh? Určite by bolo zaujimavé zahrať si takýto svet:) Ak máte nejaké pripomienky, návrhy na zmeny, napíšte do príspevku!
 

DeletedUser

Hosť
Samozrejme že je to dobrý nápad, ktorý sa mi veľmi páči, avšak podľa mňa to neprejde :( Načo by už bol vývojarom svet, ktorý nezarába?
 

DeletedUser

Hosť
Áno, rozmýšľal som nad tým, ale keby boli veľké ohlasy hráčov... tak by to mohli pridať na žiadosť hráčov...
 

DeletedUser

Hosť
Ja so total za, ale vyvojari su proti mohlo by sa upravit ze kupa dajme tomu 100 nugtov za mesiac alebo tak.
 

DeletedUser

Hosť
Excelent nápad ,keby to prešlo tak otváram šampáň.Aspoň by sa ukázalo ,kto na čo má.
 

DeletedUser

Hosť
Najprv zistím aké budú ohlasy, ale očakávam že toto by každý chcel... Treba do tejto hry hodiť niečo prestížne.. poprípade by boli za prvé tri miesta, ktorý získali 120 level nejaké ceny, prví traja duelanti taktiež...

Hlavne by to prilákalo veľa nových hráčov, za cieľom nabraď skúsenosti a potom sa zúčastniť tohto sveta.

Takýto svet by sa mohol otvoriť raz za 2 roky... ako som spomenul boli by tam ceny, a víťazi by sa určite stali legendamy...
 

DeletedUser3950

Hosť
Súhlasím len s prvým, druhým a posledným bodom...
 

DeletedUser

Hosť
Môže sa to stať skutočnosťou...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no este som nevidel chlapika s niecim suhlasit :D ale jednoznacne to musi byt v hre... doprcic ja hram bez premia a dari sa mi v pohode... a co ze ten svet nezaraba... ved ich zaraba 6...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore