Nový Svet - Texas

Páči sa vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    115
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ďalší z nápadov, ktorý sa síce dobre číta, ale pri tom to, obávam sa, končí... Povedal by som, že firma, ktorá zaviedla do hry prémiové služby až mocné ako na Arizone a podobne, by sa zisku len tak dobrovoľne nevzdala. Možno keby tam bolo tisíc reklám na konkurenčné onlinovky (ktoré za reklamu v iných onlinovkách logicky platia najviac), tak by sa im to vyplatilo, no i tam by si každý stiahol doplnky na elimináciu reklám... Treba pamätať na to, že Innogames sú v prvom rade businessmani, až potom dobrodinci :)

V každom prípade ale držím palce...
 

DeletedUser

Hosť
MrHavko ešte si mal k tomu návrhu pridať -Žiadne sady oblečení.
 

DeletedUser

Hosť
Mr:preco sem nechodim?
Mne sa ta motivacia celkom nepaci ale ostatok by bol nice...
 

DeletedUser

Hosť
Hmm, napad

prvy krat som dal nie lebo je to nemysel aby nieco robili zadarmo a uz ked tie nugety su tak si ich kupim, nerobim to predsta jediny...ale keby bol takyto svet viem si predstavit zeby zarabali na tom tak ze by sa platil vstupny poplatok za registraciu napr.1sms (1.60e) a potom bud tyzdenne alebo mesacne alebo tak niako dalsia sms...keby neboli nugety boli by si vsetci rovny to by som bral...ale su si aj teraz vsetci viuzivaju co mozu...chapeme sa co som tym chcel povedat?
 

DeletedUser

Hosť
áno rozmýšľal som že svet kde sa môžeš registrovať len ak máš vstupenku.. a tú si kúpiš za 2 eura. ale koľko by tam hráčov bolo ? možno len 500 max... a to by bolo o ničom.
 

DeletedUser

Hosť
áno rozmýšľal som že svet kde sa môžeš registrovať len ak máš vstupenku.. a tú si kúpiš za 2 eura. ale koľko by tam hráčov bolo ? možno len 500 max... a to by bolo o ničom.

to si nemyslim podla mna sand kazdy kto by chcel fakt hrat west by si to kupil boli by tam len taky co to mysli vazne a chcu to fakt hrat...tak 4000myslim ze by mohlo byt v pohode...jedna smska zas krizu nesposobi
 

DeletedUser

Hosť
to si nemyslim podla mna sand kazdy kto by chcel fakt hrat west by si to kupil boli by tam len taky co to mysli vazne a chcu to fakt hrat...tak 4000myslim ze by mohlo byt v pohode...jedna smska zas krizu nesposobi

Podľamňa nie- ak to chcete pre ten "Texas" bolo by tu ešte na výber ďalších 6 svetov za ktoré by sa nemuselo platiť...
A ja nuprednostňujem nugety, ale nie som za Texas...
 

DeletedUser

Hosť
Neviem či tam mám ešte niečo pozmeniť a keď sú tý vývojarí pre tie nuggety , tak do sveta by si sa mohol registrovať len za nejakú smsku
( napríklad keby si klikol na registrovať, vyhodilo by ti to okienko že:
Pre registráciu pošli smsku v tvare TEXAS na číslo 7604, hodnota smsky 5,00€ )


tým by aj dosť zarobili nie ? podľa toho ako sa to ľúbi na slovensku by sa tam regli aspoň 2000 hráčov čo je 10 000 € o_O, a to o iných krajinách ako je .de alebo .net ... to ani nehovorím keď je tam o dosť viac hráčov ako u nás...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore