Nový Svet - Texas

Páči sa vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    115
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ale bolo by to časovo limitované ako napr. speed server na DK napríklad 2 týždne.
 

DeletedUser33

Hosť
pekný návrh.
takéto niečo by spestrilo hru


ale nemyslím si že by to vývojari spustili.
Prečo?
no, nemali by stoho zisky.

Ale mohli by spraviť vínimku ;D
 

DeletedUser

Hosť
dal som 3. možnosť - lebo si úplne mimo reality :D
...im ide o to, nahrabať loowe a nie o to, aby si si ty zahral bez prémia - práveže to, že hráči si kupujú premko ťa núti /psychicky/ aby si si ho kúpil aj ty :)
teda takýto server nikdy nebude
 

DeletedUser

Hosť
čim viac zavislych deti tym viac lowe :D [SPOIL]
200701242155_addict2.jpg
[/SPOIL]

bez lowe to nejde ... si to zoberte s pohladu inna... nadrete sa a vytvorite nieco a mate sancu zarobit ... si to nechate ujst ? :D
 

DeletedUser

Hosť
presne tak...
narobia sa s tým a nič za to ani mať nebudú :D

...tá fotka to zabila :D
 

DeletedUser159

Hosť
Je to jeden z naj nápadov aký tu kedy bol ale Texas je skôr o peniazoch :D takže žiadne prémium a Texas mi moc nesedí :D

Ale aj tak je to super nápad dal som áno a súhlasím s tým že inno by to nikdy neurobili lebo im ide čisto o zisk z prémia :)
 

DeletedUser

Hosť
Prečo nie ? však im ale ide aj o to aby ju začali hrať nový ľudia.. a taký svet + navrhované odmeny... to je už dôvod skúsiť túto hru... myslíš si že keď si dajú troška roboty s novým svetom , potom dajú nejaké odmeny ( nemyslím žiadne autá a také :D ) , ale nejaké normálne odmeny.. koľko by to ich asi stálo.. však treba aj investovať aby sa ti niečo vrátilo...

NEMÔŽEŠ LEN BRAŤ , MUSÍŠ AJ DÁVAŤ!!!
 

DeletedUser

Hosť
mohli by to dat ziski maju velke si zoberte ceske anglicke atd. este divokekmeny tak by mohli dat 1 serveb bez premka sak ne kazdy si to moze dovolit
 

DeletedUser

Hosť
Bolo by dobré to dať na net fórum... len keby sa podujal nejaký skvelý angličtinár, ktorý by mi to preložil.. ja síce viem dobre po anglicky ale nechcem aby tam bola nejaká chybička :p
 

DeletedUser177

Hosť
Bolo by to skvelé, ale myslím, že to neprejde, vývojári potrebujú peniaze na každý server a bez nuggetov na to len ťažko získajú financie.
 

DeletedUser

Hosť
uu o tom by som sa nebál financii majú dosť :D, po premium uptadu.. získali veľa.. ale si predstav koľko hráčov by toto chcelo... to nám nespravia láskavosť?? za vyskúšanie by nič nespravili
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore