Nový svet

Zdravíčko,
nevie mi náhodou niekto povedať, že kedy sa otvorí nový svet sk alebo cz? Poprípade oplatí sa ísť na Juarez?..

Díky moc,
Adam.
 
Naposledy upravené :
nový svet býva vždy tak na konci roka neviem presne ale je to tak niekedy okolo októbra alebo novembra. Na Juarez neviem či sa oplatí ísť :D záleží kde hráš teraz :p ale vďaka Magiimu o boje núdza není
 
oktober-november, ako býva tombola dni mrtvych..
a na juarez sa neoplatí ísť , ani na ten nový.. každým novým svetom sk west preráža väčšie a väčšie dno
 

Deleted User - 4

Hosť
Zdravíčko,
nevie mi náhodou niekto povedať, že kedy sa otvorí nový svet sk alebo cz? Poprípade oplatí sa ísť na Juarez?..

Díky moc,
Adam.

Určite sa oplatí, Juarez je slovenský najpočetnejší svet. Natrafíš tam na kopec normálnych a pohodových hráčov, ktorí ti pomôžu a radi ťa uvítajú vo svojom meste. A ak by ťa niekto otravoval a znechuťoval na chate nezmyslami, tak si ho zablokuj a máš pokoj. Je možné, že v októbri sa otvorí nový svet.
 
Ak chceš čakať na migráciu 3 4 roky aby si sa dostal z (o pár týždňov mesiacov) mŕtveho Juarezu tak hej oplatí sa :D polovica ľudi tam je len preto aby menila veci a nič iné :D vždy tu bude len 1 normálny ako tak aktívny svet a to Dela. Tu nový hráči nepribúdajú ale ubúdaju takže všetko čo hra na Jua ma hlavný učet inde len pod iným menom :D to by tu museli znova prichádzať nový hrači aby to ožilo
 
Hore