Nový svet

Ahoj Crony ,
toto bude skôr na teba, pri vzniku nového sveta neni dáka šanca spraviť experiment a spojiť slovenský a český svet, tým že tieto krajiny si rozumejú jazykom ,ale sme aj niečo stále jak "bratia" bol by väčší počet hráčov na svete čo by podľa môjho názoru bolo zábavnejšie jak to keď každý rok je menej a menej hráčov a pomaly to tu umiera, jediné mínus toho je že sa nájdu stále dáke brzdy čo sa budú urážať
 
Tiež si myslím, že by sa mohlo dačo podobné urobiť ale zas na druhú stranu nič ti nebráni ísť na český svet ale chápem, čo chceš a bolo by to fajn si myslím. Určite by sa tam možno zbehlo aj kopec ľudí, ktorí už ani na nové svety nechodia nakoľko by ich to zaujímalo a určite by tam bolo si myslím veľa hráčov. :)
Ďalšia vec sú plusy a mínusy...
Plusy:
+kopec hráčov (nových aj starých)
+nové výzvy a noví súperi
+možno aj viac peňazí pre INNO
+rôznorodosť kultúr
Mínusy:
-určite sa nájdu ľudia, ktorí budú urážať druhých na základe toho, že sú z Česka / Slovenska
-bolo by s tým asi veľa práce a pravdepodobne by možno na to museli vyčleniť aj novú stránku cez, ktorú by si sa prihlasoval alebo iná možnosť, čo silne pochybujem, že by ľudí prinútili ísť hrať z CZ na SK svet alebo opačne
- bolo by s tým asi veľa roboty celkovo to nejak vytvoriť

To sú len také moje "postrehy", ktoré ma teraz napadli a nakoľko je určite veľa iných možností ako tie svety zlúčiť do seba ale nie so IT tak ma to inak nenapadlo ale určite by s tým bolo viacej roboty ako doteraz no na druhú stranu bolo by to atraktívnejšie.
 
co mozem povedat ze nasa sk 1 bola lepsia kedysi ako ceske svety(to je fakt, teraz je to naopak) a boli tu tisice hracov z ciech si trufam tvrdit. Tento napad som tiez par krat sem daval ale vzdy ma linteo odbil. cize crony skus sa nato prosim spytat alebo daj moznost hlasovat, co si myslime.
 
Hore