Pokec Nový vzhľad fóra

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser3733

Hosť
Ja najviac uvítam lepší kontrast medzi novou a starou témou (farba šerifskej hviezdy).
 

DeletedUser6745

Hosť
Osobne sa mi viac páčil starý vzhľad, teraz je to všetko poprehadzované a neviem sa v tom orientovať. Ale je to asi len sila zvyku, tak snáď si nebudem zvykať dlho. Každopádne keď tu pod každým komentárom máme tlačítko"Páči sa mi to" uvítal by som aj pridanie "Nepáči sa mi to".
 

DeletedUser11700

Hosť
Je to určite o dosť lepšie, ale čo z toho keď sem už nikto nechodí :rolleyes:oo
 

DeletedUser3733

Hosť
To je tá logika. Mŕtvu hru treba nechať umierať ďalej, ale o to mŕtvejšie fórum potrebuje zmenu.

K tomuto by som povedal snáď len toľko, že hra je tu cez 10 rokov a len ťažko dokáže ešte pritiahnuť nejaké masy ľudí, tomu samozrejme odpovedá aj fórum.
Na začiatku sem chodili hráči zisťovať potrebné info, delili sa o postrehy z hry a radili si, keďže chat bol na začiatku dosť obmedzený tým pádom nebolo moc ciest odkiaľ získať tieto info.
Dnes West hrajú prevažne starý hráči a je len málo nových hráčov, tak sa sem ani nemá kto chodiť pozerať, keďže pôvodný hráči nepotrebujú základné informácie do hry.
 
Doba browseroviek je dávno preč, možno by to trochu zachránila mobilná aplikácia ked west bol v peaku, ale všetci vieme ako to nakoniec dopadlo
 
Hore