Nový zadávateľ úlohy v salóne - a nové týždenné úlohy

Ako sa vám páči tento návrh?

  • Super

    Hlasy: 34 47,9%
  • Super ale prerobiť

    Hlasy: 19 26,8%
  • Páči sa mi iba polovica tohto nápadu

    Hlasy: 9 12,7%
  • Hrozné

    Hlasy: 9 12,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    71
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Chcel by som trochu vylepšiť west o nového zadávateľa úlohy v salóne.
Kto by to bol?
Meno: neviem :D môže sa určiť anketou...
Povolanie: Vydávateľ časopisu *The Western Star*
Aké úlohy bude zadávať? bude zadávať týždenne úlohy = každý týždeň nová úloha.
- presnejšie informácie: Tento nový zadávateľ by mohol zadávať týždenné úlohy ktoré by trvali presne jeden týždeň. Systém by ich vyberal automaticky teda by mohla jedna úloha byť 2x po sebe no na jej splnenie by bol len 1 týždeň. Príklady na úlohy: nájdi xy predmetov na prácach, sprav 20000 poškodenia na bojoch o pevnosť, vyhraj 30 duelov, uhni 100 striel počas bojov o pevnosť, vyhraj 5 bojov o pevnosť, upadni 7x do bezvedomia, zarob 10000 dolárov z prác atď , za úlohy splnenie úlohy by sa získavalo 500XP
- tieto úlohy ba nepotrebovali žadnu velku pozornost hráčov na ich plnenie, duelant popri dualovani si splni aj nejakú úlohu a aj bojovník o pevnosť
- tieto úlohy by sa nemuseli príjmať, úloha by bola automaticky prijatá a automaticky splnená ak hráč dosiahne potrebné požiadavky na danu ulohu
!!!To najdôležitejšie!!!
- tento zadávateľ úlohy by vydával aj noviny ( boli by vydávané raz za týždeň ) - ich obsah- obsahovali by štatistiky týždňa ( celkovo bojov, najlepší nález týždňa atď. ) a bolo by tam uverejnené meno hráča ktorý ( napr: v daný týždeň bola úloha týždenná úloha - vyhraj 30 duelov ) vyhral najviac duelov v daný týždeň a bol by knim aj uverejnený počet. To znamená že ked sa v daný týžden 1 uverejní uloha na vyhraj 30 duelov tak na začiatku týždňa 2 bude uverejnený hráč ktorý vyhral najviac duelov. Ten hráč získa odmenu napr: drevenú truhlu a taktiež získa titul Hviezda divokého západu ( hviezda preto- naj napr v dueloch a podla názvu novín The western star)

Obrázky:
[spoil]
8e0f7195004a4ab2a87b973.png

692aeddb36d04601b8c2cd1.png

cbcc9a67770b496c91089fd.png

b095362080834049abd8c41.png

[/spoil]
s grafikou neviem robiť tak preto to aj tak vyzerá :D
- upresnenie: zadávatel ulohy by písal na písacom stroji
 
Naposledy upravené :

DeletedUser3733

Hosť
Mne osobne sa to pozdáva hlavne kvôli tej druhej časti, pretože naozaj by sa do hry mohla zaviesť niečo ako týždňová štatistika, minimálne pre tie najzákladnejšie veci z hry.
Osobne by som si to predstavil, ako klasické noviny, kde by boli zobrazené v skupinách a zobrazený by boli 3 (podľa možnosti aj TOP 10 hráči):

DUELY: najviac duelov, najviac EXP za duel, najviac priemerných EXP za duely, naj poškodenie jednou ranou, max celkové poškodenie, max $ za duel a max $ za duely za týždeň, najviac použitých posilnení, najlepšie mesto/mestá

PEVNOSTI:tu by v podstate boli info. ako v oznámeniach z boja, plus účasť na pevnostiach obrana/útok, najviac použitých posilnení, najlepšie mesto/mestá

PRÁCA:najviac EXP za týždeň práce a za prácu samostatne (no zrejme podľa možnosti, ale najskôr za 2 hodinovku), najviac peňazí týždeň práce a za prácu samostatne, najviac nálezov týždeň a samostatne za prácu, najhodnotnejší nález za týždeň a za prácu samostatne, najviac použitých posilnení, najlepšie mesto/mestá

TRH: najviac predaných/kúpených predmetov, možno cena predajných alebo kúpených predmetov/predmetu, mesto s najvyšším predajom/kúpou

CESTOVANIE: najviac precestovanej vzdialenosti (podľa druhu prepravy), najrýchlejší cestovateľ, najviac použitých posilnení

STAVANIE: najviac bodov zo stavania a za 2 hodinovku, najviac postavených stupňov budov v meste/pevnosti

A ešte by sa tam dalo dať nejaké veci :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja som nepovedal, že je to zlý nápad ale páči sa mi len jedna polovica a to tá kde sú spomenuté týďňové úlohy ale nemusel by sa urobiť nový zadávateľ mohol by tieto úlohy mať neaky súčasný
 

DeletedUser8160

Hosť
fakt nie zlý nápad týždenné nové úlohy by sa hodili ale také úlohy ako 7x upadni do bezvedomia alebo uhni 100 strelám sú podľa mňa na nič. Skôr ako doteraz prines nejaké predmety, dones to a to. a tak :)
 

DeletedUser

Hosť
veľká záťah pre InnoGames a pre tvorcov hry... veľa by to zabralo času.
 

DeletedUser

Hosť
ale však si ho celkom pekne nakreslil :D "fešák" to je...Nápad sa my páči ale prečo týždenne úlohy?denne by to bolo ok ;)
 

DeletedUser

Hosť
Super nápad :) chcelo by to viac úloh a tento návrh je fajn už len graficky spracovať a je to už nice nápad ;) :ocikru: :)
 

DeletedUser7466

Hosť
Mne osobne sa to páči ale trebalo by to ešte troška prerobiť:eezmurk:;)
Ja osobne bz som tam ešte pridal aj nejaký ten úspech :)
 
fakt nie zlý nápad týždenné nové úlohy by sa hodili ale také úlohy ako 7x upadni do bezvedomia alebo uhni 100 strelám sú podľa mňa na nič. Skôr ako doteraz prines nejaké predmety, dones to a to. a tak :)
tento nápad má oživit west, nemjú to byt klasické ulohy na produkty , maju to být viac menej zvláštne ulohy - uhni sa xy strelám v boji o pevnost, nájdi 70 predmetov na prácach, vyhral 40 duelov, vyhral 5 duelov jednym vystrelom - malo by to do hry priniset niečo nove... ;)
 

DeletedUser4172

Hosť
Jestli mi zaručuješ že ten panáček bude ve hře vypadat ÚPLNĚ STAJNĚ JAKO JSI HO VYROBIL tak ti dám ANO :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore