Nove tombolovky - ako budu silne?

Urobil som porovnanie novych tomboloviek, ktore budu teraz v nasledujucom evente - velka noc. Porovnal som ich s Tombstone zbranami.tomblovoky.png
 
Naposledy upravené :
Mohol si tu dať nejaký tvoj názor, keď už tak si myslím. :)


Free set - Fajn pre tanky na útok ak nemajú Bulla, to vystupovanie tam je dosť od veci si myslím. Taktiež zbrane + jazda sú lepšie na regen ako Santa.

Helen Gibson - Pekný set na nové práce + super bonus šťastia a $

Fred Waite - z každého rožku trošku na pár nových prác sa bude dať využiť, ale nič extra, chápem, že tam nemôžu byť len samé super veci

Jackson Sundown - Na dobro, fajn útok oproti Perrymu.

Tradičné indiánske zbrane - Za mňa škoda, že nedávajú speed, ale budiž. Bonusy oproti minuloročným tiež o niečo lepšie, čiže fajn. :)

Celkové hodnotenie 8 z 10 úprimne som čakal niečo na vodcovstvo do útoku, ale tak asi si ešte počkám.
 
Podla mna si to velmi pekne spracoval a prakticky so vsetkym suhlasim. Podla mna by mali tombolovky hlavne mat bonusy na expy alebo surky. Teraz su na stastie, ale to by sa viac hodilo u tomboloviek urcenych napriklad na obchodovanie. Pisem to preto lebo schopky a vlastnosti zbrani o rok nahradia normalne zbrane z eventov.
 
Naposledy upravené :
Mohol si tu dať nejaký tvoj názor, keď už tak si myslím. :)


Free set - Fajn pre tanky na útok ak nemajú Bulla, to vystupovanie tam je dosť od veci si myslím. Taktiež zbrane + jazda sú lepšie na regen ako Santa.

Helen Gibson - Pekný set na nové práce + super bonus šťastia a $

Fred Waite - z každého rožku trošku na pár nových prác sa bude dať využiť, ale nič extra, chápem, že tam nemôžu byť len samé super veci

Jackson Sundown - Na dobro, fajn útok oproti Perrymu.

Tradičné indiánske zbrane - Za mňa škoda, že nedávajú speed, ale budiž. Bonusy oproti minuloročným tiež o niečo lepšie, čiže fajn. :)

Celkové hodnotenie 8 z 10 úprimne som čakal niečo na vodcovstvo do útoku, ale tak asi si ešte počkám.

Toto je dobry popis tych setov :) ten fred je viacmenej trash, zbytok sa da vyuzit.. a hej tomu Vystupovaniu v tom free sete nerozumie vela ludi s ktorymi som sa o tom bavil.. skoda ze namiesto toho a mozno tych PB tam nie je radsej obrana/odolnost
 
Hore