Pokec NPC obchodník Angus McGuffin - diskusia

Deleted User - 4

Hosť

trader_NPC_big_2.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu k novej NPC postave obchodníkovi Angus McGuffinovi.
 

Deleted User - 4

Hosť
Ako sa vám páči/nepáči nový obchodník?
Čo by ste si s ním chceli ešte vymieňať?
 

DeletedUser7428

Hosť
Tak napríklad prvé čo mi napadne sú tie nezmyselné veci z cirkusu - posilňujúci krížik a podobné veci
 

Deleted User - 4

Hosť
A čo ti napadne ako druhé?

Teraz je inak ten najlepší čas napísať, čo by ste si želali ďalšie na výmenu.
 
Moznost predavat veci vymenou za dlhopisy.

pripadne nejaka forma vymenneho obchodu
vyssie kimon2345 navrhuje recept za recempt a mozno by bolo zaujimave takto menit aj produkty z prac napriklad
 
Tak napríklad prvé čo mi napadne sú tie nezmyselné veci z cirkusu - posilňujúci krížik a podobné veci
A čo ti napadne ako druhé?

Teraz je inak ten najlepší čas napísať, čo by ste si želali ďalšie na výmenu.

Asi by se hodila obálka s dluhopisy (třeba zelená za 5 kusů), abychom měli šanci si vytočit něco lepšího. Pokud by to nebylo možné, tak třeba něco energii nebo motivaci.

Tato posilnění jsou opravdu k ničemu - pro menší levely moc slabé a pro větší zbytečné.
 

DeletedUser10528

Hosť
Nápoj s obrovským obsahom múdrosti 0/5 tieto a Veľké množstvo čarovného nápoja. 0/1 je dosť ťažké získať :) chcelo by to niečo iné
 
Ešte mi napadla taká vec že by tam mohla byť jedna schovaná úloha, človek čo by mal komplet cirkusový set a dal ho na seba tak by sa mu tam mohla ta úloha zobraziť a dostal by zato nejaký úspech a 100upd napríklad :D
 
Naposledy upravené :
Nápad s rozšírením remesla a receptov bol fajn, mohli by pridať viac toho, možno aj čisto len na výmenu s dedom. Rovnako mám plný inventár posilňujúcich nezmyslov z cirkusu, preplatkov daní, prípadne kúsky lístkov, prvá druhá časť. Prijal by som ako odmenu aj niečo na štýl ako boli darčeky, snehové gule, cencúle, neviem čo padne, ale boli tam lepšie, aj horšie veci. Človek má viac pokušenia kupovať také, keď má prekvapenie, čo dostane :p. Prípadne tašky s produktami pre remeslá.

Prípadne vylepšenie už zastaraných vecí, ktoré príchodom nových sád stratili význam, výmenou za niečo novšie, lepšie, z novších sád, prípadne nejakým upgradom, ktorý tie veci vylepší, aby boli použiteľné.

Okrem iného, keď už sme pri tých výmenách zbytočností, bolo by lepšie zlepšiť šancu na získanie aj lepších vecí či z dobrodružstva, alebo cirkusu, ja ani nepamätám, kedy som vytočil niečo iné ako z obyčajných vecí (áno, môj luck v hre je menší ako to, že pôjdem raz do vesmíru).
 

Deleted User - 4

Hosť
Ďakujem za vaše príspevky, preposlal som spätnú väzbu ďalej :)
 
Tak najskôr k téme už ako to bolo viackrát napísané tiež by som prijal u Angusa výmenu napr. tie všetky posilňujúce somarinky z cirkusu potom tie podkovy na rýchlosť štvorlístky. A teraz trocha mimo témy určite by som dal (skôr si prial) aby sa z cirkusu dalo ľahšie získať tie zberateľské karty ktoré je ťažko získať a ešte ak ich získam tak mi padnú aj rovnaké obrázky. Vďaka.
 
Hore