Obchod California-Správa pre Lintea

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9920

Hosť
Ruiz uplne chapem tvoje rozhorcenie , samozrejme ze by to aj mna nahnevalo, ALE si si sam na vine. V hre je zavedena obchodna mena -> dolare. Tie su nato aby sa obchodovalo a NIE vymienalo. Ak chce niekto spravit "vymenu" tak je to jednoduche ... ty kupis moju vec a ja kupim tvoju vec. Samozrejme stavovite si realnu cenu a nie trapnych par dolarov. A nikto o nic nepride.
 

DeletedUser

Hosť
správa pre vás všetkých

Všetci sa tu tvárite aký ste podstivý a ako ste nikdy nekradli ani nič také ... ale ešte v ten deň ako som mal tie nohavice AQ ,, Tak hráč Fonzy8000 ich chcel odomňa kúpiť pod cenu že kôli tomu že som ich nezohnal podstivo ,,a nielen on ale aj vela dalších hráčov ,,, A je to tak že nie všetci kradnú lebo chcú alepreto že boli sami okradnutý a nikdo s tím nič nespravil ,, aj ja sám som bol 100krát okradnutý , oklamaný a kto s tým čo urobil nikdo nič ,, Tak prečo by som si aj ja nemohol niečo zohnať nepodstivím spôsobom ja som hráčovi Ruiz aw. nekázal až mi to da prvý on mi to sám navŕhol ,,, tak je to jeho chyba ,, Keby som to nespravil ja tak to spraví niekdo iní ... :omg: :omg:
 

DeletedUser9920

Hosť
A co sa tyka tych novych obchodnych pravidiel ........ to je totalna absurdnost. Popeira to princip volneho trhu. Ked raz nieco das na trh a das to ako predaj "komukolvek" tak nenariekajte ked tu kupi niekto iny ako by ste chceli.
 

DeletedUser6739

Hosť
zaujímavé by mohlo byť, keby zavedú možnosť namiesto sumy za predmet/produkt vybrať iný predmet alebo produkt :) že dám na trh nohavice buffalo billa nie za 1 000 000,- ale za inno opasok :) a pokiaľ ho ten hráč nemá, nemôže to kúpiť
 

DeletedUser6744

Hosť
Tak tipek sa tu aj sám doznal dúfam že už konečne začnete niečo s tým robiť.

A pre toho ako sú tipek a spol v prvom rade si dajte facku! Potom sa zamyslite a prídete na to že je to H R A . Potom sa znovu zamyslite nad významom slova H R A . Ak sa dobre zamyslíte tak hneď si dáte druhú facku!

Ďalej prečo som ti dal takú ponuku? Aby som ti spravil čo najvyššie škody pretože nemám rád ten typ hráčov ako ste vy. Prajem vám aby vás sám život priviedol k rozumu. (ak vás má k akému)
 

DeletedUser10091

Hosť
Nohavice A Q boli od tipka kupene za 7 500dol s mojou osobou tak zajtra alebo pozajtra ked ich vyzdvihnem budu navratene hracovy Ruiz Aw. a ostatny davajte si pozor na pochybne vymeny.. ked vam niekto pise prvy ze chce vymenit nieco nikdyn edavajte prvy an trch nic...ale to pravidlo by mohlo byt zavedene lebo ej to svinstvo si myslim...
 
tak isto by som chcel dať pripomienku k tomu novému pravidlu ktoré ste zaviedli, je to dobré že sa niečo robí ale príde mi blbé robiť také postupy a písať čo, komu a za koľko. Určite by bolo lepšie len spraviť screen a v prípade krádeže napísať ticket na support. Príde mi blbé písať na forum ked chcete kupiť od dodavatela blbe produkty. a nie každy ma čas pisať furt na forum že kupuje od dodavatela produkty.
 

Deleted User - 4

Hosť
WestRock, to nie je povinné.

Iba v prípade, ak máš záujem byť tak chránený, tak môžeš napísať svoj príspevok tuto na fórum a máš potom zaručené, že buď tá výmena prebehne tak, ako ste sa dohodli, alebo ak ten hráč nesplní svoju časť dohody, tak môžeš slušne požiadať na hernej podpore a my obchod zrušíme.

Ja ale nikoho nenútim niečo písať na fórum.

Tému uzatváram, už ozaj stačilo týchto vecí, ako sú podvody, krádeže. Od teraz, ak už bude niekto "okradnutý", tak sa môže sťažovať iba na seba.

Želám vám všetkým peknú sobotu :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore